Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Mačeta " BOLO TACTICAL - RETRO"

10 hodnocení
999 Kč –40 %
Mačeta " BOLO TACTICAL - RETRO"
999 Kč –40 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Stará verze "BOLO TACTICAL" je zpět! Vyrobeno z nerezové oceli, pogumovaná rukojeť, funkční pilka. Součástí balení je pevné nylonové pouzdro. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mačeta " BOLO TACTICAL - RETRO"

Původní verze mačety "BOLO TACTICAL" je opět zpátky!!! 

Stylová mačeta "BOLO TACTICAL - RETRO" Vám usnadní každodenní práci v terénu i na zahradě. Tato mačeta byla zrozena k sekání větví, dřeva a čehokoli, co se její připlete do cesty. Je pořádně ostrázačerněná proti odleskům a nároční uživatelé ocení i praktickou pilku na vrchní části čepele, kterou lze využít například k jemnějším pracím se dřevem.
Stylový tvar rukojeti připomínající šavli či rapír mačetě propůjčuje nádech meče a navíc chrání ruku při případném souboji!
V prostoru pro držení je povrch rukojeti pogumovaný, díky čemuž Vám mačeta samovolně nevyklouzne z ruky. 

Tento druh mačety si Filipínští vojáci zvolili, jako svou primární zbraň pro boj zblízka! Její zakřivená těžká čepel se na Filipínách používá stovky let k prosekávání stezek v husté džungli a filipínští partyzáni, kteří ve 2. světové válce neobstáli při střelbě, dostali místo pušky právě Bolo. To především pro svou účinnost při práci i ve válce!

Čepel mačety "BOLO TACTICAL - RETRO" prochází celou rukojetí a je zde ukotvena 3 pevnými šrouby, pevnými jako skála! Rukojeť skvěle padne do ruky a na jejím konci se nachází paracord (padákové lano), kterým si lze v divočině zajistit přežití například stavbou přístřešku či výrobou další zbraně. 

Jako ocenění Vaší přízně k mačetě dodáváme i pěkné nylonové pouzdro, zajištěné nýty! Pouzdro se jednoduše navlékne na opasek a vy tak můžete tasit v jediné vteřině! :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Mačety
Záruka: 2 roky
Druh: mačety
Hmotnost: 834 g
Tloušťka: 3 mm
Celková délka: cca 71 cm
Délka čepele: 55 cm
Délka rukojeti: 17 cm
Materiál: nerezová ocel, guma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: