HQ! Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Středověká kuše "VAMPIRE HUNTER" velká!

11 hodnocení
 

Vyrobena z přísně autentických materiálů - na plast můžete zapomenout! Kovový mechanismus kuše zůstal zachován tak, jako byl ve středověku.

Dostupnost Skladem
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
   
Kategorie Luky a kuše
Záruka 2 roky
 

Středověká kuše "VAMPIRE HUNTER" velká!

Krásná historická kuše "VAMPIRE HUNTER" vám udrží upíry od domu navždy! :-) Tento nádherný kousek je zpracován podle historických předloh válečníků a lovců. Je ideální rozměry i váhou a dodá vašemu interiéru nezapomenutelný středověký nádech.

Středověká kuše "VAMPIRE HUNTER" střední je neopomenutelná zbraň každého lovce upírů i vlkodlaků! Je vyrobena z přísně autentických materiálů - na plast můžete zapomenout! Kovový mechanismus kuše zůstal zachován tak, jako byl ve středověku. Kvalitu a věrnost zpracování zajišťuje poctivá 100% italská výroba!

I když kuše slouží primárně k dekoračním účelům, střílet dovede také! Tětiva se klasicky natáhne, zacvakne do žlábku a poté, co vložíte šíp, stisknete mechanismus zespodu na tělu kuše. Vystřelí pevný dřevěný šíp s kovovým hrotem - noční můra každého nemrtvého :-). Tato kuše však primárně slouží jako dekorace nebo ke střelbě pro zábavu - neberte ji s sebou prosím na lov :-)

Středověká kuše "VAMPIRE HUNTER" je pro každého, kdo očekává za nevelké peníze velkou kvalitu, autenticitu, krásu a trochu té zábavy :-).

 

Podobné produkty

Typ kuše
Délka lučiště 38 cm
Délka kuše 64 cm
Hmotnost 600 g
Materiál kov, dřevo, provaz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: