• 1 z 3
 

Zelený laser "BIG HEAVEN DISCO" <500mW

16 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 699 Kč
Ušetříte 100 Kč (–14 %)
599 Kč
495 Kč bez DPH
   
Kategorie Laser
Záruka 2 roky
 

Zelený laser "BIG HEAVEN DISCO" <500mW

Tento laser je o něco silnější a tlustší než laser "CLASSIC" - výkon udávaný výrobcem činí až 500mW! Reálný výkon je však mnohem nižší, převážně v závislosti na výkonu baterie.

Jistě si dokážete představit, jaké nádherné barevné kreace Vám tento laser dokáže vykouzlit, když na něj namontujete disco nástavec. Vskutku impozantní podívaná! A zde těch nástavců máte hned 5 kusů! 5 různých vzorů a obrazců, které se při otáčení mění a prolínají. Dokonce některé vzory vytváří jakoby 3D objekty, které se otáčejí v prostoru.

Green laser Vám umožní svítit na velké vzdálenosti a to i za bílého dne! V noci se však jeho dosvit zvýší mnohonásobně, až na několik kilometrů! Samozřejmě také záleží na kvalitě baterií, které použijete. Power laser je skvělý jako ukazovátko při prezentacích, ale také na hvězdné obloze, proráží vodní hladinu, pro orientaci v terénu apod.

Prosíme Vás, nesviťte s ním nikomu do očí (ani z dálky)! Vysoce nebezpečné, hrozí trvalé poranění!!! Prodejné pouze od 18 let!

"Disco" nástavec: dokáže rozptýlit soustředěný zelený laser do mnoha jiných vzorů, které ještě kroucením měníte. Vznikne Vám nádherně roztroušená kompozice, která je v noci vskutku dechberoucí. Ideální promítat na stěnu či stromy!

Co takový laser dokáže? Podívejte se na naší videorecenzi:

Druh
Hmotnost
Výkon <500mW
Dosvit 5 km a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: