+18 Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Velký modrý laser "OBI-VAN KENOBI SWORD" <10000mW

144 hodnocení
 

Laser modré barvy o síle 10000MW. Součástí výbavy je výkonná nabíječka s redukcí + 5 nástavců. Nejedná se o hračku ale velice výkonný laser. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–50 %)
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH
   
Kategorie Laser
Záruka 2 roky
 

Velký modrý laser "OBI-VAN KENOBI SWORD" <10000mW

Představujeme Vám NEJVÝKONĚJŠÍ LASER NAŠEHO SORTIMENTU a jeden z nejvýkonějších ručních laserů na světě - modrý laser "OBI-VAN KENOBI SWORD"

Tento modrý laser je nejsilnější a největší z našeho sortimentu - výkon udávaný výrobcem činí méně než 10000mW! Ten je však přehnaný, reálný výkon je však mnohem nižší, převážně v závislosti na výkonu baterie. Nicméně intenzita je vyšší než intenzita našich levnějších zelených laserů a laserů na jiných eshopech! Tento laser svou intenzitou a sílou laserového paprsku dokáže propalovat balónky, černé igelity a plasty, zapalovat sirky, popálit lidskou kůži a jiné (zejména černě zbarvené věci)!

Laser "OBI-VAN KENOBI SWORD" opravdu není hračka! Jeho prodej a použití se výhradně váže na lidi starší 18 let. Jakékoliv zneužití je trestáno dle zákona! Vyvarujte se svitu na osoby a živé tvory, zvláště pak na obličejovou část a oči! Jako příklad a pro srovnání Vám můžeme říci, že laser s deklarovaným výkonem přesně 1000mW stojí okolo 13 000 Kč :-)

Rozměry laseru jsou 18 x 2,5 cm! Unikátně zpracovaný robustní modrý laser v celokovovém podání Vám dodáme v dárkovém balení (viz foto). Zapínání laseru je řízeno spínačem na konci rukojeti - jeho svícení je po zapnutí stálé (není třeba držet tlačítko). Opětovným zmačknutím laseru je svit vypnut.

Tento laser patří do kategorie IIIA! Laser nejlépe pracuje při teplotě 15 - 25 °C. Jeho nastartování může v nevhodných případech trvat pár sekund. Nepřetržité svícení laseru může být až 5 minut. Poté je nutné nechat laser "odpočinout" na cca 2 minuty. Tento silný laser zasíláme ve zlato-hnědém, stříbrno-šedém či černém provedení. Je zasílán s bohatým příslušenstvím - tak, aby jeho manipulace byla snadná a zábavná!

Balení obsahuje:
- dobíjecí akumulátor (2 x 1300mAh, 3.7V)
- nabíječka pro 2 akumulátory
- redukce pro evropský typ zásuvek
- poutko pro úchyt na ruce
- disco nástavce - 4-5 různých vzorů!!!

Jistě si dokážete představit, jaké nádherné barevné kreace Vám tento laser dokáže vykouzlit, když na něj namontujete disco nástavec. Vskutku impozantní podívaná! Modro-fialový laser "OBI-VAN KENOBI SWORD" Vám umožní svítit na velké vzdálenosti a to i za bílého dne! Power laser je skvělý jako ukazovátko při prezentacích, ale také na hvězdné obloze, proráží vodní hladinu, pro orientaci v terénu apod.

Prosíme Vás, nesviťte s ním nikomu do očí (ani z dálky)! Vysoce nebezpečné, hrozí trvalé poranění!!! Prodejné pouze od 18 let!

"Disco" nástavec: dokáže rozptýlit soustředěný zelený laser do mnoha jiných vzorů, které ještě kroucením měníte. Vznikne Vám nádherně roztroušená kompozice, která je v noci vskutku dechderoucí. Ideální promítat na stěnu či stromy! Svůj laser jsem již takto ukázal mnoha lidem a každého zaujmul, zejména slečny! ;-)

Mrkněte zde na naše video ukázku, jak intenzivně svítí, jak jsou krásné jeho nástavce a co dokáže:

Podobné produkty

Druh
Hmotnost
Výkon <10000mW
Dosvit 15 km a více
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 22.7.2020 10:28
Reálný výkon tohoto laseru je maximálně 100mw ano i to je dost na to aby zapaloval. Mimochodem tento laser úplně ten samý se dá koupit z Číny a jeho reálná cena je výrazně nižší. No, na druhou stranu je to zatím asi jeden z nejsilnějších laseru který s prodává na českém obchodě. A je vcelku i kvalitní. Ps: prosím nemažte tento komentář jako to děláte vždy, když někdo napíše kritický komentář proto máte tak dobré hodnocení co? :) A sakra to jsem neměl psát ted mi ho smažete:(
Odpovědět
L Avatar autora 19.2.2022 21:30
Laser nemá 100mW mám testováno má 1500mW
F Avatar autora 22.7.2020 10:29
Pravda.
F Avatar autora Kvalita 9.10.2018 12:45
Laser už je opravdu hodně výkonný. Třída 3A - bezpečné lasery při sledování nechráněným zrakem; přímý pohled do svazku pomocí optických pomůcek může být nebezpečný. Já osobně bych však doporučoval používat ochranné brýle zejména při používání laseru v uzavřeném prostoru kde se svit odráží. Ale je to jen můj osobní názor. Když budete chtít svítit na noční oblohu, ujistěte se že v tu chvíli v dané části oblohy neletí žádné letadlo. I když by to nebyl váš záměr mohli byste letadlo oslnit a riskovali tím problémy.
Odpovědět
P Avatar autora Mazec jako prase 22.6.2017 20:58
Nic lepšího jsem ještě nikdy neměl Doporučuji moc. Akorát to chce igelitku baterii protože ten výkon si opravdu bere hodně.
Odpovědět
L Avatar autora 19.2.2022 21:38
Baterie používat do elektronické cigarety 18350 3,7v 10A vydrží pěkně dlouho a navíc laser tolik nezahřívá v laseru jak je prostor na baterie je plastová trubička tu vyndat a baterie pasují mají průměr 18mm délka stejná pasují i do nabíječky mám to testováno super i výkon laseru
L Avatar autora 19.2.2022 21:28
Nejlepší baterie jsou do elektronické cigarety vybíjecí proud 10A laser vydrží pěkně dlouho baterie 18350 ty co jsou u laseru jsou pěkné sméčka a pro informaci lasery nakupují na Aliexpress za 700 max 1000 a prodávají za 3000 já jsem ho koupil za 1000