• 1 z 5
 

Červený laserový zaměřovač "HEADSHOT" 5mW

26 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 199 Kč
Ušetříte 400 Kč (–33 %)
799 Kč
660 Kč bez DPH
   
Kategorie Laser
Záruka 2 roky
 

Pro každého, kdo má repliku střelné zbraně - ať vzduchovku, airsoftovou kopii, paintballku apod.

Výkonný laserový zaměřovač Vám pozitivně změní přístup ke střelbě! Tento celokovový laserový zaměřovač je schopen za bílého dne bez problémů dosáhnout vzdálenosti 40-60 metrů, ale i dále (záleží na intenzitě slunečního světla, vlhkosti vzduchu). Nejedná se o pouhý přímý nekontrolovatelný svit - Vy si totiž můžete laser seřídit přesně podle Vašich požadavků. A to vertikálně i horizontálně!

Seřizovače naleznete po odšroubování kritů. Jsou velice jemné a přesné! Dosáhnete tak optimálního seřízení pro Vaši střelbu!

Červený laserový zaměřovač "HEADSHOT" je zaslán v kvalitní vypolstrované krabičce s magnetickým zavíráním. Použití laseru "HEADSHOT" je možné hned dvěma způsoby: Můžete laser aktivovat zmačknutím (zapnout/vypnout) tlačítka na konci zaměřovače, nebo můžete pro aktivaci použít prodlužovací kabel - který Vám umožní umístit spínač kdekoliv na těle zbraně - např. u ručky, kde držíte zbraň (viz foto). Prodlužovací spínač připnete ke zbrani pomocí dvou přilepovacích destiček (součást balení).

Laser na pušku je nárazuvzdorný - díky celokovovému zpracování. Montáž na tělo zbraně je jednoduchá, vše je na imbus jedné velikosti (součást balení). Zároveň díky výkonu 5mW nezpůsobuje vážná poranění očí.

Samozřejmě se vyvarujte jakéhokoliv takto nebezpečného svícení!

Příslušenství:
- dobíjecí akumulátor 1300mAh; 3V
- nástavec pro umístění na RIS lištu
- nástavec pro umístění k hlavni
- prodlužovací kabelový spouštěč
- imbus
- přilepovací destičky (princip suchý zip)

Ideální příslušenství k airsoftu či paintballu - a to nejen pro snipery! Jistě víte, že Vaše každá druhá rána může vyjít až pozdě.

Druh
Hmotnost
Výkon 5mW
Dosvit 60 m (denní světlo)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: