• 1 z 5
 

Vystřelovací kapesní karambit "RATTLESNAKE"

24 hodnocení
 

Kapesní karambit stylového designu. Pevná ocel 3R zajíšťuje dlouhotrvající ostří. Spolehlivá pojistka bránící samovolnému uzavření.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 499 Kč
Ušetříte 130 Kč (–26 %)
369 Kč
305 Kč bez DPH
   
Kategorie Karambity
Záruka 2 roky
 

Vystřelovací kapesní karambit "RATTLESNAKE"

Stylový a účelný nůž, který nadchne, každého náročného člověka, který krom kvality hledá i neotřelý design. To jsou atributy nového vystřelovacího karambitu "RATTLESNAKE".

Vystřelovací karambit "RATTLESNAKE" je kvalitní čepelí s poloautomatickou funkcí. To znamená, že otevření je čistě na Vaší vůli bez nechtěných nehod. Podporu čepele v otevřeném stavu pak poskytuje kvalitní systém pojistky linerlock, která čepel v otevřeném stavu pevně podpoří.

Čepel tohoto karambitu "RATTLESNAKE" patří ke kompaktním praktickým čepelím se svou délkou 8 cm. Nejedná se o žádný obří zálesácký nůž, ale o kapesní karambit do nepohody pro každodenní úkony. Díky dutému výbrusu je čepel velice ostrá a poskytuje velké množství využití.

Rukojeť tohoto vystřelovacího karambitu "RATTLESNAKE" je pevná masivní ocelová konstrukce na 3 torxových šroubech, které celé konstrukci zajišťují vysokou pevnost.
Na konci rukojeti je pak pro karambity charakteristické očko na provlečení prstu. Na zadní straně střenek nože je pak praktický ocelový klip, který zajistí, 
že Vám nevypadne nůž z kapsy a bude vždy po ruce.

 

Podobné produkty

Druh Vrhací nože
Hmotnost 161 g
Celková délka 17,5 cm
Délka čepele 8 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MM Avatar autora Jo super 25.4.2024 17:58
Za tu cenu super, drzí ostři a vypadá prostě COOL !!! 10/10
Odpovědět