• 1 z 6
 

Víceúčelový Balisong "MORE THAN TRAINING" tupý, tréninkový

16 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 699 Kč
Ušetříte 350 Kč (–50 %)
349 Kč
288 Kč bez DPH
   
Kategorie Kapesní nože
 

Víceúčelový Balisong "MORE THAN TRAINING" tupý, tréninkový

" Trénink je cesta ke zlepšení, zlepšení cesta k cíli. "

Chcete se naučit to při flipování pořádně roztočit a nebát se přitom úrazu? Toužíte být správný borec s motýlkem a dělat triky jako profíci? Pokud jste začátečník je tento balisong přímo pro Vás. Začněte Vaši cestu k zlepšení s balisongem "MORE THAN TRAINING". 

Víceúčelový Balisong "MORE THAN TRAINING" je motýlek určený pro všechny začátečníky, ale také i pro pokročilé, kteří chtějí nacvičovat těžší triky a rádi by se obešli bez zbytečných škrábanců či seknutí. Jeho stříbrné zbarvení je kombinací jednoduchosti a stylového designu, krásně lahodí oku. Motýlek je celokovový a dostatečně velký tak, aby ho mohl používat každý. Disponuje klasickou pojistkou proti náhodnému otevření v kapse. Čepel je tupá pro účely tréninku, takže se není čeho bát.

Staňte se legendárním "flipperem" s motýlkem "MORE THAN TRAINING":
- všestranné využití
- multifunkční čepel!
- bezpečné flipování
- celokovové zpracování
- JEDINEČNÁ CENA!

Pozor: Jedná se o motýlek za opravdu velmi luxusní cenu. 
V případě velmi intenzivního trénování je občas potřeba dotáhnout šroubky.

Doporučujeme s profesionální sadou šroubováků pro speciální údržbu balisongů!

Podobné produkty

Hmotnost 114 g
Délka otevřený 22,4 cm
Délka zavřený 12,2 cm
Délka čepele 10 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
BR Avatar autora Žádný zázrak, ale použitelný 20.10.2021 13:30
Jakožto pokus, zda-li je možné koupit levný treninkový nůž nepřekvapil, ale ani nijak výrazně nezklamal, víceméně naplnil očekávání od levného nože. Hrany rukoletí jsou ostré, a nedokonalé. Spojovací prvky jsou nepřesné (většinu šroubků nedotáhnete, některé ani nepovolíte), podložky jsou plastové, a brání správnému pohybu rukojetí, po vybalení zůstavají rukojeti zadřené ve zvláštních pozicích. Vyvážení nože je špatné, či žádné ani neproběhlo. Pro první setkání s tímto typem nože asi použitelné, člověk si na základním otvírání a zavírání vyzkouší, jestli chce pokračovat k pokročilejším metodám ovládání nože (ke kterým bude zcela jistě potřebovat jiný nůž).
Odpovědět