• 1 z 4
 

Obří balisong "GIANT MASTER" stříbrný

17 hodnocení
 

Nadrozměrný rozkládací motýlek 32,5 cm! Dodá Vašemu flipování nový rozměr.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 300 Kč (–27 %)
799 Kč
660 Kč bez DPH
   
Kategorie Kapesní nože
Záruka 2 roky
 

Obří balisong "GIANT MASTER" stříbrný

Opravdu gigantický motýlek!!!

Balisong "GIANT MASTER" je nadrozměrný rozkládací motýlek (neuvěřitelných 32,5 cm!), který dodá Vašemu flipování nový rozměr. Jeho velikost je plně funkční - ukrojíte s ním krajíc chleba bez "pižlání" :-)

Konstrukce je volně sestrojená a trvale zpevněna nýty, takže nedochází k povolování a flipování jde velice volně a snadno. Čepel balisongu "GIANT MASTER" je nádherně lesklá šavlovitého tvaru. Rukojeť je stylově děrovaná a to dokonce i z bočních stran. Je tedy možné vidět čepel (ale zcela bezpečně bez možnosti pořezání) i při zavření nože.

Opravdu jedinečný motýlek, který nadchne každého se zájmem v těchto rozkládacích nožích!

Druh nože
Hmotnost 182 g
Délka 32,5 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora obr je to 13.1.2021 15:05
Je to nádhera, měl jsem už menší ale jinak stejný Balisong a byl jsem spokojen, s tímto velkým je navíc i flipování daleko snazší, takže mohu sdílet jen samou chválu tohoto vydařeného produktu.
Odpovědět
E Avatar autora hodnocení této potvory 2.10.2017 11:03
Dobré je, že nemá šroubení, ale sprosté nýty, takže co chvíli nehledáte vypadlé čepy a šrouby po zemi. Nedobré jsou vakly, po otevření minimálně půl cm vlevo, půl v pravo. A pozor! kdo jste zvyklí, že aretovací kolík máte v dlani a tím máte čepel odvrácenou od dlaně, tak na mém kusu to je opačně, při flipování s držením tak, aby byl kolíček v ruce Vás to kousne, je to prostě obráceně. Jinak za tu cenu asi dobrý, vtimej kousek
Odpovědět