Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Hůl se skrytou čepelí "HOOKER" s kladivem!

19 hodnocení
1 599 Kč –37 %
Hůl se skrytou čepelí "HOOKER" s kladivem!
1 599 Kč –37 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Stylová vycházková hůl se skrytou čepelí, která se k tomu chlubí hákem a kladivem! Multifunkční hůl, se kterou si na Vašich procházkách ulehčíte nejeden krok! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hůl se skrytou čepelí "HOOKER" s kladivem

Stylová hůl se skrytou čepelí, která je originální díky kladivu a háku, které Vám může kdykoliv posloužit nejen na procházkách. 

Rukojeť hole je tvořena právě zmíněním hákem. Za něj se hůl velmi dobře drží. K pevnějšímu a pohodlnějšímu úchopu můžete využít i kruhový výbrus, který spojuje hlavici hole se zbytkem.
Na této vrchní části hole, která je z nerezové oceli N420 najdeme zmiňované kladivo a hák. Jedná se o plně funkční nástroje. S kladivem můžete bez problému zatloukat hřebíky, s hákem si pomoct na náročné cestě či si něco přitáhnout k sobě.
Jako třešničku na dortu má tato hlavice po vyšroubování i skrytou čepel, která je 31 cm dlouhá. Od výroby chodí z bezpečnostních důvodů nenabroušená. Je na ní ale lehký výbrus, který když dobrousíte, získáte plnohodnotnou zbraň. 

Celé tělo hole je černé barvy, vyrobené z hliníkové slitiny. Celková délka hole tak činí 93 cm. Na konci hole se nachází gumová patka, která tlumí nárazy a zabraňuje klouzání hole. Jedná se spíše o doplněk, nikoliv o zdravotnickou pomůcku. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hole se skrytou čepelí
Záruka: 2 roky
Délka: 93 cm
Hmotnost: 580 g
Délka čepele: 31 cm
Materiál: slitina zinku, nerezová ocel N420, guma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: