HQ! Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Vycházková hůl s čepelí "QUICK DRAW" Cold Steel

76 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH
   
Kategorie Hole se skrytou čepelí
Záruka 2 roky
 

Vycházková hůl "QUICK DRAW SWORD CANE" se skrytou čepelí je skvělým doplňkem pro vaši bezpečnost a rychlý útok - od světové značky Cold Steel!

Vycházková hůl byla a je nejen pomůckou pro chůzi, ale i vizitkou svého nositele a módním doplňkem. V 80.letech 19.století byla tzv. "špacírka" velice žádaná a nosil ji každý gentleman i v USA a bylo to proto, že představovala nejlepší obranu proti rozšířenému nešvaru američanů - nosit ruce v kapsách. :-)

Cold Steel dlouho zdůrazňuje ctnosti meče. Tyto hole a diskrétní nástroje na sebeobranu jsou neohrožující a prostě stylové. Skryjí se v jasné viditelnosti, dokud nebudou potřebné - a pak nečekaně zaútočí! 

Tato pohodlná vycházková hůl má lehce odnímatelnou (žádné šroubování, ale ani vypadávání díky gumové těsnící pojistce) hlavici, ve které se skrývá čepel o délce 46 centimetrů. Lze ji použít jako výborný nástroj k rychlému vytažení a  okamžitému útoku právě díky její délce. Výborně padne do ruky díky jejímu tvaru. Konec hole chrání gumová podložka a zároveň tak tlumí její nárazy. Hůl je zcela funkčí a můžete ji používat i při různých příležitostech.

Na ukázku jeho neskutečných vlastností se můžete podívat zde:

 

 

Podobné produkty

Druh hole se skrytou čepelí
Hmotnost 495 g
Délka 96 cm
Délka čepele 46 cm
Materiál 420J2 Steel Blade
Záruka 60 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: