Tréninkový meč "ONE HAND TRAINING SWORD" Cold Steel

7 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
1 199 Kč
991 Kč bez DPH
   
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
Záruka 2 roky
 

Tréninkový meč "ONE HAND TRAINING SWORD" Cold Steel představuje ideální start pro každého začínajícího válečníka! Pokud je vaším cílem bezpečně a efektivně ovládat nabroušené ostří, je třeba začít trénovat s nástrojem, který se mu podobá velikostí, pocitem a úderem čepele, avšak minimalizuje riziko zranění sebe či partnera. Přesně toto nabízí tréninkový meč "ONE HAND SWORD" od světové značky Cold Steel. Jak lépe začít svůj bojový výcvik, než s tímto borcem?

Koncept tréninkových zbraní byl realizován mnoha kulturami, včetně starých Římanů, kteří používali dřevěné meče k výcviku svých gladiátorů. Tréninkový meč "ONE HAND TRAINING SWORD" je tvarem, váhou i detaily věrohodná napodobenina jednoručních mečů evropských rytířů! Je vyroben z velmi tvrdého a odolného polypropylenu, obohacený o pohledný temný design, jenž je Cold Steelu vlastní. S tímto mečem můžete beztrestně sekat do všeho v dosahu, aniž by hrozilo zranění vás či vašeho tréninkového partnera. 

Ať už chcete ten nejlepší start do svého bojového výcviku, či jen zbraň, se kterou můžete bez obav blbnout s kamarády a přesto si zachová dojem opravdovosti, je pro vás meč "ONE HAND TRAINING SWORD" trefou do černého!

 

 

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 830 g
Celková délka 101 cm
Délka rukojeti 18,4 cm
Délka čepele 82 cm
Materiál polypropylen
Záruka 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.