• 1 z 3
 

Taktická sekera "FIRE STEEL" na přežití (pilka, křesadlo...)

37 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 899 Kč
Ušetříte 500 Kč (–26 %)
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Taktická sekera "FIRE STEEL"

Vám dodá vše potřebné pro pobyt a přežití v přírodě! Zaručeně!

Sekera "FIRE STEEL" je 720 g těžká taktická sekera, která plní svůj účel bez problémů (na rozdíl od malých lehkých atrap). Můžete s ní osekávat větve či kácet stromky, zatloukat kůly či hřebíky. Sekera "FIRE STEEL" se velmi dobře drží - vroubkovaná a dutá rukojeť zaručuje těžiště v klínu pro maximální účinnost seku. Co z ní však činí výjimečné vybavení pro přežití je její výbava. Její dutá rukojeť je efektivně vyplněna lehkou, velice ostrou pilkou. Pilka je dvoubřitvá a v kombinaci se sekerou Vám koná skvělého společníka!

Sekera je bezpečně ukotvena v pevném plastovém pouzdře s možností závěsu či nošení za páskem. V tomto pouzdře se ukrývá plně funkční křesadlo! Stačí ostrou hranou sekery či pilky zakřesat a jiskry již srší! Křesadlo je ukryté v dolní části pouzdra a je zajištěno proti možnému vypadnutí.

Taktická survival sekera "FIRE STEEL" potěší každého bushcrafťáka, trampa, rybáře, lesáka či myslivce. Ale také každého, kdo má rád nevšední a multifunkční čepele na přežití!  

Druh sekery
Hmotnost 850 g
Délka 36 cm
Materiál nerezová ocel, tvrzený plast
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora sekera 4.2.2021 11:31
Občas mne napadne, že by to bylo fajn, kdyby něco existovalo. Například sekera s pilkou v jednom. Pohledám a ono už to existuje. Dokonce s křesadlem. Už nebudu muset nikoho prosit o zapůjčení pilky, sekyrky v kempech, abych připravil dřevo na oheň. Mám svou, skvělou camping sadu. Už se těším. Narychlo jsem to vyzkoušel teď v zimě na zahradě. Sekera seká luxusně, štípání se mi moc nedařilo, ale bylo pod nulou, a dřevo bylo zmrzlé. Pilka je taky luxusní, ostrá jak břitva a tvrdá.
Odpovědět
P Avatar autora 3.3.2021 10:21
Tohle existovalo už dávno, táta má myslim, že ruskou kupoval ji tak kolem roku 90, býla to sekera, lopatka i pilka, možná ještě něco, celokovové provedení... Ale samozřejmě tohle je zase nové no, ale prostě existuje to delší dobu.