HQ! Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Sekera "LEVIATHAN" God of War CELOKOV provedení

89 hodnocení
 

Detailně propracovaná, celokovová výstavní replika legendární sekery LEVIATHAN ze hry GOD OF WAR. Zhotoveno z pevné oceli, součástí balení je i plaketa na zeď.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 8 999 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–44 %)
4 999 Kč
4 131 Kč bez DPH
   
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
Záruka 2 roky
 

Sekera "LEVIATHAN" God of War HQ provedení

"Chlapče!"

Sekera opředená mýty a legendami.Sekera nošená samotným Kratem.
Sekera Leviathan je pokusem bratrů Broka a Sindriho o nápravu jejich předešlého díla, kterým není nic menšího než samotný Mjolnir.
Jako protiváha této mocné zbraně byla ukuta mocná sekera Leviathan,
kterou tito dva kovářští mistři předali do rukou Laufey, matce Atrea a manželce samotného Krata.
Těsně před její smrtí tuto mocnou zbraň darovala svému choti, který ji nadále nosí.
Unesete takovou moc i Vy?!

Sekera "LEVIATHAN" je překrásným kouskem herního mytologického světa God of War. Tento kousek je výzvou pro naše výrobce a ty se jí chopili jak jinak než jak se na takto honosnou a legendární zbraň sluší. Posuďte sami.

Začneme u samotné sekery. Sekera je celá vyrobená z oceli, takže se nejedná o žádnou lehkou imitaci ani svařenou dutou napodobeninu. Masivní čepel této sekery je posetá runami naprosto identickými s herní předlohou s krásně vyleštěným ostřím. Dominantním zdobným prvkem je pak mosazné zdobené provedení imitace zlatého kolíku na zajištění sekery.
Uši sekery jsou zdobené nádhernými reliéfy taktéž dle herní předlohy s třemi důlky pro usazení run s vylepšením.

Topůrko tohoto překrásného kousku "LEVIATHAN" je vyrobené z oceli, která je kvůli úspoře váhy dutá. Povrch je opatřen jedinečnou strukturou a nátěrem jako pravé dřevo, takže rozdíl poznáte, až při samotném dotyku. Topůrko je opatřené omotem z ekologické kůže (koženky), díky které je uchopení sekery více než pohodlné. Konec topůrka pak zdobí runa a hned za ní ocelová koncovka ve tvaru nordického vyobrazení hlavy koně s koncovým hrotem jako uši.

Tento jedinečný kousek může zdobit Vás domov díky plaketě s ukotvením do zdi, která je součástí balení sekery "LEVIATHAN".
Byla by však neskonalá škoda, ji jednou za čas nevytáhnout jako hlavní motiv kostýmu ne cosplayovou akci, nebo si ji vzít do ruky i jen tak a pocítit sílu boha války Kratose!

 

 

 

Podobné produkty

Druh Sekera
Hmotnost 4785 g
Délka sekery 103,3 cm
Délka ostří 28,4 cm
Materiál ocel, mosaz, ekokůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PT Avatar autora Praktičnost 14.11.2023 19:17
Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat, na stejný dotaz jako tady pán, jestli se se sekerou dá i sekat do dřeva nebo jestli je sekera čistě jen jako dekorace?
Odpovědět
Avatar autora Paraktičnost 4.2.2022 21:40
Je topůrko dost pevné aby se nezlomilo při úderu dá se použít na tvrdší prace ne že bych to plánoval tak hrubě používat
Odpovědět