• 1 z 11
 

Sekera "LEVIATHAN" God of War HQ provedení - II. jakost

3 hodnocení
 

Detailně propracovaná výstavní replika legendární sekery ze hry GOD OF WAR. Zhotoveno z pevného kusu oceli, součástí balení je i plaketa na zeď.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 8 999 Kč
Ušetříte 4 500 Kč (–50 %)
4 499 Kč
3 718 Kč bez DPH
   
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
 
Sekera ma ná svém povrchu několik kosmetických vad, viz. foto 2 - 4.

Sekera "LEVIATHAN" God of War HQ provedení

"Chlapče!"

Sekera opředená mýty a legendami.Sekera nošená samotným Kratem.
Sekera Leviathan je pokusem bratrů Broka a Sindriho o nápravu jejich předešlého díla, kterým není nic menšího než samotný Mjolnir.
Jako protiváha této mocné zbraně byla ukuta mocná sekera Leviathan,
kterou tito dva kovářští mistři předali do rukou Laufey, matce Atrea a manželce samotného Krata.
Těsně před její smrtí tuto mocnou zbraň darovala svému choti, který ji nadále nosí.
Unesete takovou moc i Vy?!

Sekera "LEVIATHAN" je překrásným kouskem herního mytologického světa God of War 3. Tento kousek je výzvou pro naše výrobce a ty se jí chopili jak jinak než jak se na takto honosnou a legendární zbraň sluší. Posuďte sami.

Začneme u samotné sekery. Sekera je celá vyrobená z oceli, takže se nejedná o žádnou lehkou imitaci ani svařenou dutou napodobeninu. Masivní čepel této sekery je posetá runami naprosto identickými s herní předlohou s krásně vyleštěným ostřím. Dominantním zdobným prvkem je pak mosazné zdobené provedení imitace zlatého kolíku na zajištění sekery.
Uši sekery jsou zdobené nádhernými reliéfy taktéž dle herní předlohy s třemi důlky pro usazení run s vylepšením.

Topůrko tohoto překrásného kousku "LEVIATHAN" je vyrobené z odolného ABS plastu stejně, jako některé moderní palné zbraně nebo airsoftové zbraně. Užitý materiál si však ani v nejmenším nezavdá s pravým dřevem. Povrch je opatřen jedinečnou strukturou jako pravé dřevo, takže rozdíl poznáte, až při samotném dotyku. Topůrko je opatřené omotem z ekologické kůže (koženky), díky které je uchopení sekery více než pohodlné. Konec topůrka pak zdobí runa a hned za ní ocelová koncovka ve tvaru nordického vyobrazení hlavy koně s koncovým hrotem jako uši.

Tento jedinečný kousek může zdobit Vás domov díky plaketě s ukotvením do zdi, která je součástí balení sekery "LEVIATHAN".
Byla by však neskonalá škoda, ji jednou za čas nevytáhnout jako hlavní motiv kostýmu ne cosplayovou akci, nebo si ji vzít do ruky i jen tak a pocítit sílu boha války Kratose!

 

 

 

Podobné produkty

Druh Sekera
Hmotnost 4647 g
Délka 103 cm
Materiál ocel, ABS plast, mosaz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: