HQ! Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Pevný nůž na krk "COUNTER TAC II" Cold Steel

10 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
   
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
Záruka 2 roky
 

Skryté nošení nože v botě či na krku?

Naše novinka Vám tyto špionské požadavky dokonale splní. Vysoce kvalitní nožík od značky COLD STEEL disponuje oboustrannou a full tang čepelí, která je vyrobena z oceli AUS 8A

Ostří je vakuově kalené do oleje a žíhané pro dosažení zvýšené pevnosti a tvrdosti. Kvalitní protiskluzová rukojeť z materiálu Kray-Ex ™ je pohodlná a krásně padne do ruky. Vyztužená záštita čepele zajišťuje dobrou stabilitu nože v ruce a zároveň dobře chrání ruku před čepelí. K noži COUNTER TAC II dostanete velmi kvalitní plastové pouzdro Secure-Ex®, které nůž bez problému udrží a ochrání. Na pouzdře se nachází velký klip za opasek či do boty. V balení se nachází řetízek, který Vám umožní nosit nůž na krku! To z něj dělá pomocníka do každé situace. 

 

Podobné produkty

Druh velké nože
Hmotnost 60 g
Délka 17 cm
Délka čepele 8,6 cm
Tloušťka 4 mm
Materiál čepele Japanese AUS 8A Stainless with Stone Washed Finish
Materiál rukojeti Long Polypropylene & Kray-Ex™
Záruka 36 měsíců
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: 17.6.2020 09:31
Je parádní, ale druhá strana jenž není nafocena je plochá, což ji podle mne dost ubírá na kráse a však na funkčnost to nemá sebemenší vliv. Řeže se s ním naprosto úžasně a rukojeť je fantastická. Také velikost čepele vůči rukojeti je výborná a dýka j tak parádně vyvážená. Nůž mohu s čistým svědomím doporučit.
Odpovědět