HQ! Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Kyj "MOHYKAN" Cold Steel

10 hodnocení
 

Moderní provedení Indiánského kyje, vyroben z pevného polypropylenu od firmy COLD STEEL. Kyj oplývá 8 cm. dlouhou, ostrou čepelí v černé barvě. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Kyj "MOHYKAN" Cold Steel

Na počátku šestnáctého století indiáni pozorovali potenciál zbraně amerických vojáků a na jejím základě vyrobili vlastní válečné kyje. Pojmenované pro podobný vzhled dřevěných mušek a pušek té doby. Cold Steel je hrdý na to představit moderní interpretaci kulturně významného kyje Gunstock War Club. Velmi podobnou zbraň můžete vidět u mohykána Čingačgúka ve filmu Poslední mohykán.

"MOHYKAN" je vyroben z černého polypropylenu. Tento materiál je vysoce odolný vůči nárazům a prakticky nelze zlomit. To z něho činí ideální materiál pro tuto zbraň - navíc imituje dřevěnou strukturu. Zasáhne cíl s pozoruhodnou silou, obzvláště když byl zesílen přidáním krátkého bodu. Je to skoro 8 cm dlouhá čepel, opatřená černým ochranným nátěrem.

Tento kyj "MOHYKAN" od Cold Steel vám poskytne přesně to, co od takové zbraně očekáváte. Je to síla a brutální dopad, likvidující naprosto vše.

Na video se můžete podívat zde:

 

Podobné produkty

Druh kyj
Hmotnost 1003 g
Celková délka 74,9 cm
Materiál 1055 Carbon. Leather Sheath
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JS Avatar autora KYJ "MOHYKAN" 3.8.2023 14:18
Super zbraň, skvěle se s kyjem hází, doporučuji
Odpovědět
V Avatar autora Mohykán 1.7.2022 09:39
Značku Cold steel netřeba hodnotit mám od nich víc věcí absolutní spokojenost. Kyj nechápavě jsem na něj koukal když jsem ho vzal do ruky spadla čelist. A to jsem to původně ani nechtěl no prostě doporučuji. Ta krytka na čepel to se chlapcům povedlo na cesty ...
Odpovědět
TH Avatar autora Kyj 27.9.2018 12:23
Je kvalitně zpracovaný , ostrý na hrotu , na vystavení super , zatím jsem ho nepoužil nechci ho odřít
Odpovědět