Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Foukačka "BIG BORE" Cold Steel

HQ!
20 hodnocení
2 099 Kč 1 735 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Foukačka "BIG BORE" od světové značky Cold Steel! 

Foukačku používali už pravěcí lovci, je velmi tichá a nenápadná. Dnes ji můžeme vidět zejména mezi jihoamerickými indiány deštných pralesů, v jihovýchodní Asii a na Borneu. Její výhoda spočívá v nehlučnosti a značné přesnosti. Nejlépe se hodí k lovu živočichů s poměrně tenkou kůží - ptáci, opice, šelmy...(Toho lze využít jen v případech uvedených v ústavě ČR. Pytláctví není v naší zemi povoleno ani tolerováno.)

Foukačka byla téměř výlučně loveckou zbraní, pouze na Borneu a v Jižní Americe byla ojediněle používána i k válečným účelům. Nyní jsou foukačky velice oblíbené spíše pro rekreační či sportovní střelbu, přírodovědci ji používají při odchytu zvěře ve volné přírodě k jejímu uspání. Dlouhé jehlicové šipky jsou velmi ostré. Délka a síla dostřelu závisí pouze na síle dechu střelce. Ideální pro sportovní střelbu z foukačky, nebo pro různé volnočasové střílení do terče, shazování plechovek nebo lahví a podobně. Foukačku nepodceňujte, není to hračka a dokáže velice nepříjemně poranit, proto buďte opatrní

"BIG BORE" je k dispozici ve velikosti 152 cm délky s volitelnými rozšířeními pro větší přesnost a dosah. Je vybavena náustkem, gumovou objímkou a 36 šipkami (15 bambusových šípů, 15 šípů Mini Broadhead a 6 Stun Darts). Dá se rozebrat v polovině, takže je zároveň i skvěle přenosná a skladná.

Jedná se o jednu z nejrychlejších a nejsilnějších foukaček na planetě! Dostřel udáváný výrobcem je až 60 m!

Na video se podívejte zde:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Foukačky
Záruka: 2 roky
Druh: foukačky
Hmotnost: 510 g
Délka: 152 cm
Materiál: High Impact Aluminum
Záruka: 24 měsíců
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora Šipky 30.11.2018 19:55
Sú pri kupeni tejto Blowguny aj nejaké šípky
Odpovědět
Avatar autora 3.12.2018 16:12
??
Avatar autora dotaz 24.3.2018 20:46
Jedná se o foukačku, která byla použita v pořadu: Ničení povoleno? https://www.stream.cz/nicenipovoleno/811913-foukacka
Odpovědět
A Avatar autora dotaz 26.3.2018 08:22
Dobrý den, ano je to foukačka z této Cold Steel řady.