Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Escanorova bojová sekera "RHITTA" - Nanatsu no Taizai

1 hodnocení
9 999 Kč –30 %
Escanorova bojová sekera "RHITTA" - Nanatsu no Taizai
9 999 Kč –30 % 6 999 Kč 5 784 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná, masivní replika sekery z oblíbeného anime Nanatsu no Taiza. Vyrobeno z kvalitní karbonové oceli. Vhodná replika ke cosplayi, váha téměř 5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Escanorova bojová sekera "RHITTA" - Nanatsu no Taizai

Sekera "RHITTA" je nádhernou replikou sekery z japonského anime Nanatsu no Taizai, která patří nezaměnitelné postavě jménem Escanor. Tato ohromující sekera je symbolem smrtelného hříchu pýchy a nyní může být součástí Vaší sbírky.

Celá sekera je vyrobena z pevného kusu karbonové oceli, což zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost. S precizním zpracováním je tato replika věrným zobrazením originálního designu s poměrem 1:1. Díky tomu máte jedinečnou příležitost vlastnit věrnou kopii této epické zbraně.

Celková délka sekery dosahuje neuvěřitelných 117 cm, což přidává dojem ohromující velikosti. Sekera váží téměř 5 kilogramů, což z ní dělá nejen vizuálně impozantní kus, ale také působivě reálný. Tato replika Vám umožní ponořit se do světa Nanatsu no Taizai a cítit se jako člen této fantastické série.

„Nemám důvod cítit nenávist vůči těm pode mnou. Jediné, co k nim cítím, je lítost."

Escanor, lví hřích pýchy a bývalý druhý princ království Castellio. Muž jenž je považován za nejsilnějšího Svatého rytíře. Mocný válečník ohánějící se sekerou, která v sobě skrývá sílu samotného slunce! Nyní i Vy můžete vlastnit tuto sekeru, a pocítit v sobě moc, kterou vlastní sám hřích Pýchy, Svatý rytíř Escanor!!!  

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 4036 g
Délka: 117 g
Délka čepele: 49,2 cm
Délka vrchní čepele: 17 cm
Délka zadní čepele: 14,8 cm
Materiál: karbonová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: