• 1 z 7
 

Pavoučí erb "KNIGHTS OF THE SPIDER QUEEN"

1 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 599 Kč
Ušetříte 600 Kč (–38 %)
999 Kč
826 Kč bez DPH
   
Kategorie Erby a štíty
Záruka 2 roky
 

Pavoučí erb "KNIGHTS OF THE SPIDER QUEEN"

" Zvídavá mysl je stejně jedovatá, jako zvídavý pavouk "

Jejich řady jsou nekonečné, jejich společná síla nepřemožitelná, jejich mysl funguje, jako celek. Rytíři pavoučí královny jsou od nepaměti tajemným, ale čestným řádem, který chrání svou paní i vlastním životem. Když jeden z pavouků padne hned ho na jeho místě zastoupí jiný z řad ostatních rytířů.

Bývají často nepochopení a odmítáni ostatními řády, neboť se od nich v mnohém liší a jejich názory si ne vždy najdou zalíbení u ostatních. Pavoučí řád je ukryt hluboko v podzemních chodbách, kde se nachází sídlo samotné královny, již všichni milují a uctívají, jako bohyni. Ona sama je hlavní znakem řádu v celé své pavoučí kráse. To ona je tím, co žene všechny rytíře kupředu za vítězstvím. Mocná, děsivá, ale také milující, to je pavoučí královna.

Podstava erbu je vyrobena z kvalitního dřeva a jsou na ní nasazeny gumové zarážky, které drží její Výsost o délce 20 cm na místě. Sama zmenšená podoba velebné pavoučí královny je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Přece by nebyla sama královna všech pavouků vyrobena z nějakého šuntu, že?

Díky nám se do řad těchto legendárních rytířů můžete připojit i vy!

Druh Erb
Hmotnost celek 826 g
Rozměr plakety 32,5 x 22,1 cm
Hmotnost plakety 544 g
Délka pavouka 20 cm
Hmotnost pavouka 287 g
Materiál dřevo, nerezová ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: