• 1 z 7
 

Bilbův Hobbit meč "ŽIHADLO EXCELENT"

80 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 500 Kč (–50 %)
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
   
Kategorie Dýky
Záruka 2 roky
 

Nádherný elfský meč hobití velikosti, který měl tu čest nést Bilbo Pytlík a následně i jeho nevlastní syn Frodo Pytlík! Nyní ho máte možnost nést i Vy! :-)

Pokud vezmete v potaz, že tato filmová replika stojí lehce přes 1000 Kč, tak její zpracování je zcela v nadočekávání v poměru CENA/VÝKON:

  • reálná hobití velikost
  • věrné filmové zpracování
  • CELOKOVOVÝ zdobený meč s lesklou čepelí
  • POUZE kovové zdobné detaily
  • nerezová ocel zdobená vyrytým elfským písmem

 

Tato replika nadchne všechny nadšence říše fantasy a hrdinských činů, především pak fanoušky filmů/knihy Hobbit a Pán prstenů! Není třeba mnoha peněz k tomu, abyste na vlastní kůži pocítili fantasy svět i Vy!
Mimochodem čepel tohoto hobitího meče modrá, když jsou nablízku skřeti..... Naštěstí již žádní skřeti na světě nejsou! ;o)

Meč je nádherně lehký s těžištěm v rukojeti - velice svižně a pohodlně se s mečem manipuluje a pohybuje! Asi jako u elfského originálu, co měl Bilbo :-)
Čepel pevně drží v záštitě - celokovové zpracování zajišťuje vysokou pevnost. Meč však není určen ke kontaktnímu šermu. Ostří hobitího meče "ŽIHADLO EXCELENT" je zdá být na vzdálený pohled ostré, naštěstí je z bezpečnostních a dekoračních důvodů ztupené, takže se o něj není v žádném případě možné říznout.
Elfský meč "ŽIHALO EXCELENT" je určen k dekoračním účelům! Tento elfský meč "ŽIHADLO EXCELENT" bude Vaší ozdobou na Vašem pracovním stole, v obýváku, na fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, LARPech, divadelních scénách apod.!  

Druh meče
Hmotnost 1014 g (i s pochvou)
Délka 58 cm
Materiál nerezová ocel, kov
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Š Avatar autora Otázka 7.8.2020 13:24
Jak je dlouhá rukojeť žihadla?????
Odpovědět
M Avatar autora Skvela replika, nebezpecne ostry hrot 25.6.2020 04:26
Aj keď nie je nabrúsený, ten ostrý hrot by určite prebodol bez problémov nejednu Odulu :) Skúšali sme aj ľahký náznakovy šerm a tréningovy Cold Steel (propylénovy jedenapolručák One And a Half Sword) si odniesol pár škrabancov - Žihadlo nejaví ani náznak vôle alebo poškodenia. Ako bodná zbraň s prehľadom použiteľný aj bez brúsenia !
Odpovědět
AB Avatar autora Žihadlo 2.5.2019 08:38
So zakúpeným tovarom sme spokojní. Škoda, že nie je aj nabrúsená verzia k dispozícii. Na to, že je to pravdepodobne vyrobené v číne, je to veľmi dobre spracované. Zodpovedná to predstave, ktorú pontenciálny kupujúci získa pri pohľade na obrázky.
Odpovědět
JV Avatar autora Žihadlo 30.12.2018 21:01
Táta my pořídil k vánocům tento meč a je super! no škoda že není nabroušený ! ale jinak fakt super !
Odpovědět
F Avatar autora Stupidní otázka :D 13.2.2018 23:20
Vím že je to stupidní otázka ale jenom abych měl jistotu. Ten meč dokáže svítit nebo ne :D ?? Protože na jednom obrázku je trochu modrej tak jestli třeba něak svítí v noci. Děkuji za odpověd :D
Odpovědět
C Avatar autora Stupidní otázka :D 14.2.2018 15:54
Dobrý den, čepel ve tmě ani jindy nesvítí, jen pokud jsou nablízku skřeti :-D
TT Avatar autora Vždy mě vytáhne z maléru 16.4.2017 20:52
Meč jsem si před nějakou dobou pořídil, a vždy když je tchýně poblíž zažíná zářit, nemůžu jsi stěžovat nosím ho vždy při sobě. Doporučuji.
Odpovědět
V Avatar autora Přesvědčilo 2.9.2018 13:48
Tohle je tedy pro mne již jasná volba si ho také pořídit!
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.