• 1 z 6
 

Historická dýka "KNIGHT OF HONOR" pro kontaktní šerm

7 hodnocení
 

Pevná dýka vyrobena dle historických materiálů. Pevná ocel, historický design, přizpůsobeno ke kontaktnímu šermu. Kožené pouzdro součástí balení. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 800 Kč (–60 %)
1 199 Kč
991 Kč bez DPH
   
Kategorie Dýky
 

Historická dýka "KNIGHT OF HONOR" pro kontaktní šerm

" Rytířská čest znamená víc než život. "

Dýka je opravdu honosným kouskem za který by se neměl stydět ani ten nejvýše postavený rytíř kteréhokoliv řádu. S čepelí dlouhou 25,8 cm se může tato menší zbraň pyšnit. Na kráse jí jistě dodá středověký design, jenž poukazuje na původ jejího vzniku. Tvrdostí se může tato dýka rovnat honosným mečům pradávných panovníků a stejně tak i svým zvláštním avšak velmi dobře provedeným zpracováním.

Rukojeť dýky je tvořena z 8,5 cm dlouhého kusu kvalitního dřeva pokrytého vrstvou hnědé kůže, posetou zlatými cvočky pro ještě více rytířský efekt. Zakončena je zlatou hruškou a mezi čepelí oddělena zvláštně tvarovanou záštitou s zlatavou packou určenou na zamknutí protivníkovy zbraně či na jiné účely a chvaty, používané při kontaktním šerm, na který je tato dýka plně určená.

Závěrem nesmíme zapomenout na ručně vyrobené kožené pouzdro pro tuto dýku, díky čemuž do ně padne jako do ulité. Kvalitní zpracování a materiál pouzdra mu dodává luxusní vzhled a navíc značnou dávku rytířské elegance, jenž zakončuje fakt, že materiál použitý pro její výrobu je pravá hovězí kůže!

Historická dýka "KNIGHT OF HONOR" je uzpůsobena na kontaktní šerm, proto ji můžete bez problémů užít jako nástroj pro historický šerm, doplněk ke cosplayi, či jako rekvizitu při divadelním představení. 

 

Podobné produkty

Druh dýky
Hmotnost 305 g
Délka 37 cm
Délka čepele 25,8 cm
Délka rukojeti 8,5 cm
Materiál ocel, dřevo, kůže (pouzdro)
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora historicka dyka knight of honor 18.2.2021 15:40
Dnes jsem obdrzel tuto dyku a jsem velmy nespkojen zastita neni vyrobena v rovine jedna strana je vis o 7mm a vykla se dale pochva je kratka, takze dyka trci ven asi 5mm a jeste je pochva seriznua zesikma. Nechapu ze vubec neco takoveho poslou zakaznikovi.
Odpovědět