• 1 z 9
 

Fantasy mini dýka "MORGUL BLADE" Pán prstenů

12 hodnocení
 

Zmenšená, civilnější verze dýky černokněžného krále Angmaru. Detailní podobnost 1:1 s filmovým originálem. Vyrobeno z nerezové oceli N420. Pouzdro součástí balení. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 600 Kč (–54 %)
499 Kč
412 Kč bez DPH
   
Kategorie Dýky
Záruka 2 roky
 

Fantasy mini dýka "MORGUL BLADE" Pán prstenů

"Zranil ho Morgulský nůž. To uzdravit nedokážu... Potřebuje elfský lék."

Devítka opustila Minas Morgul a to z jediného důvodu. Jezdci v černém vyrazili na lov, na lov na Hobity. Nazgůlové, jenděsivější služebníci temného pána. V jejich čele však je ten nejhorší, černokněžný král Angmaru. Tento nazgůl je považován za toho nejděsivějšího a nejkrutějšího a byl to právě on, kdo bodl Froda na Větrově. Jeho otrávená čepel málem připravila Froda o život a to vše způsobil jeho Morgulský nůž, který můžete ve zmenšené variantě nyní vlastnit i Vy! 

Další produkt ze světa legendárního příběhu z pera J.R.R. Tolkiena. Pán prstenů patří stále mezi nejoblíbenější fantasy a my Vám nyní přinášíme další zmenšenou repliku a to konkrétně Morgulského nože, který užíval pán nazgůlů, Černokněžný král Angmaru! 

Dýka "MORGUL BLADE" je svým designem 1:1 podobná své filmové předloze. Základem dýky je nerezová ocel N420 a celá dýka měří pouhých 33 cm. z samotná čepel měří od špice po záštitu 21 cm. Zahnutá záštita je svými zdobnými detaily vyvedena 1:1 s filmovým originálem. Na ni navazuje umělohmotná rukojeť, jenž je zakončena hlavicí hruškovitého tvaru opět z nerezové oceli. 

Součástí dýky je umělohmotná pochva, která je na obou svých koncích překryta kovovými prvky. Dýka "MORGUL BLADE" je nádherným výstavním kouskem, který můžete využít i jako doplněk ke kostýmu, nebo k otevírání dopisů. 

  

 

 

Podobné produkty

Hmotnost 208 g
Délka 33 cm
Délka čepele 21 cm
Materiál Nerezová ocel, plast
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JH Avatar autora 29.12.2022 11:14
Supr dárek, opravdu potěšil. Dýka je trochu menší než jsem očekával ale stálo to za to. Dobrý a kvalitní materiál.
Odpovědět