Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Duelová kapslíková pistole "COUNT OF MONTE CRISTO"

HQ!
15 hodnocení
1 799 Kč –33 %
Duelová kapslíková pistole "COUNT OF MONTE CRISTO"
1 799 Kč –33 % 1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem

Funkční kapslíková replika duelové pistole ze 17. století. Vyrobeno v Itálii z pevného dřeva a oceli. Skvělý doplněk k historickému kostýmu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duelová kapslíková pistole "COUNT OF MONTE CRISTO"

Duelová kapslíková pistole "COUNT OF MONTE CRISTO" je nádhernou replikou renesanční duelové pistole z období 17. století. Tento typ pistole se používal v celém tehdejším známém světě až do 19. století. Duelová pistole byla majetkem každého bohatého může tehdejší doby, skrze kterou se řešili hrubé urážky a hluboké spory.

Tělo pistole "COUNT OF MONTE CRISTO" je vyrobené z velmi kvalitního a krásně zpracovaného dřeva v hnědém laku. Tělo je osazené propracovanými detaily vyrobenými z leštěné oceli a mosazi. Samotný zámek zbraně je vyrobený z leštěné oceli a je funkční, takže při natažení zbraně máte pocit, jako by se Vám do ruky dostal pravý kousek.

Zbraň je vyrobená pro odpalování perkusních kapslíků, takže se nejedná pouze o krásnou ozdobu. Samotná hlaveň zbraně je pak vyrobená z černěné oceli.Duelová kapslíková pistole "COUNT OF MONTE CRISTO" je nádhernou dobovou replikou s možností odpálení kapslíků, díky které Vám dá možnost nahlédnout do této zajímavé doby a stát se lordem bránícím svou čest! :) Skvělý dárek pro fanoušky nejen pirátství ale i filmů Pirátů z Karibiku od studia Disney. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bambitky a pušky
Záruka: 2 roky
Druh: kapslíková pistole
Hmotnost: 439 g
Délka: 31 cm
Materiál: hnědě mořené dřevo, mosaz, leštěná ocel
Nevyplňujte toto pole:
PS Avatar autora 13.10.2022 15:47
Pistole je z hezkého dřeva, pěkně zpracovaná, kovové části rovněž. Je to pěkná dekorace k nábytku a navíc se dá střílet kapslíkama. Drobný nedostatek je vůle kohoutu, otvor nezapadá přesně do čepu, takže nedrží pevně. Činnosti mechaniky to nevadí. S pistolí jsem spokojen. Historická poznámka: Podle firemního popisu od La Balestra Sec XVIII se určitě nejedná o 17. století. Řekl bych, že v italštině se tak označuje 19. století. Popsal bych ji jako anglickou soubojovou perkusní pistoli z 19. století.
Odpovědět