HQ! Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Optický puškohled „STATIC“ (3 – 9x40 mm)

4 hodnocení
 

Optický puškohled vhodný pro lovce i sportovní střelce. Dohled cca 100 metrů. Přiblížení 3 - 9 x 40 mm. Součástí puškohledu jsou i držáčky na pušku či kuši.  

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 799 Kč
Ušetříte 600 Kč (–33 %)
1 199 Kč
991 Kč bez DPH
Kategorie Bambitky a pušky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Optický puškohled „STATIC“ (3 – 9x40 mm)

Optický puškohled „STATIC“ je sázkou na jistotu pro lovce i sportovní střelce, kteří využívají pušku nebo kuši pro zaměřování vzdálenějších objektů, případně velmi malých cílů. S účinným přiblížením dohlédnete zhruba 100 metrů a za horšího světla vám pomůže podsvícení ve dvou barvách. Jedná se o jednoduchý puškohled s jediným stupněm přiblížení 3 – 9 x 40 mm a podpůrným balistickým ukazatelem pro snadnější odhad trajektorie letícího projektilu.

Optický puškohled STATIC umožňuje jednoduché zamíření

Díky statickému přiblížení nemusíte u puškohledu „STATIC“ neustále měnit nastavení, jako je tomu u sofistikovanějších verzí s několikastupňovým zoomem. Vhodný je na krátkou i střední vzdálenost, i když zkušení střelci zamíří velmi přesně i mnohem vzdálenější cíle. K přesnému nastavení slouží dvojice koleček, jimiž pohybujete vnitřním mechanismem doleva / doprava a nahoru / dolu.

Za zhoršené viditelnosti je možné zapnout puškohledu „STATIC“ podsvícení v červené nebo zelené barvě, což zvýrazní zaměřovací kříž a podpůrný ukazatel pro lepší odhad balistické křivky. Otočné kolečko umožňuje výběr z 5 intenzit a střelec není světlem nikterak omezován nebo oslepován ani při nejvyšším stupni. Pokud by míření komplikovalo přímé světlo, je možné nasadit krytky se speciálními filtry k jejich eliminaci.

Konstrukce černé barvy má hrubý povrch s matnou úpravou, což účinné pohlcuje veškeré paprsky a střelec tak zůstává ukrytý. Uchycení puškohledu „STATIC“ je možné na 11mm RIS lištu, úchytný mechanismus je však možné demontovat a vyměnit za jiný.

Využití statického puškohledu „STATIC“ v praxi

Puškohled „STATIC“ s neměnným stupněm přiblížení je možné nasadit na celou řadu zbraní, vzhledem k jeho délce jde typicky o pušky, paintballky a moderní kuše. Například na pistole a jiné krátké zbraně se nehodí, neposkytují mu totiž dostatečnou oporu.

Klíčové vlastnosti puškohledu „STATIC“ 

- Zeleně nebo červeně podsvícený zaměřovací kříž

- Otočné kolečko umožňuje nastavit intenzitu podsvícení

- Statické přiblížení s balistickým ukazatelem

- Účinné zaměřování zhruba do 100 metrů

- Možnost nastavení mířidla a přesného zaostření

- Podsvícení zajišťuje baterie 3V (CR2032)

- Uchycení na RIs lištu o šířce 11 mm

 

Podobné produkty

Druh Puškohled
Hmotnost 404 g
Zvětšení 3-9x s jediným stupněm přiblížení
Délka 31 cm
Průměr objektivu 40 mm
Montáž na lištu 11 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: