HQ! Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Historická perkusní puška "MARIA THERESA" na kapslíky

10 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
2 199 Kč
1 817 Kč bez DPH
   
Kategorie Bambitky a pušky
Záruka 2 roky
 

Tato historická puška je perlou mezi dekorativními střelnými zbraněmi! Kvalitní výroba, autenticita a luxusní zpracování jsou jen její další přednosti... hlavní je možnost imitovat střelbu pomocí kapslíkových nábojů! Nejedná se tedy pouze o ozdobný prvek interiéru, nýbrž o zbraň, kterou můžete použít k ohromení přátel či kolegů!

Historická perkusní puška "MARIA THERESA" je replikou německé pušky z 18. století, kdy na území státu byla doba absolutismu a na trůnu se vystřídala řada historických figur - jednou z nejznámějších byla proslulá Marie Terezie. Historická perkusní puška "MARIA THERESA" je vyrobena z autentických materiálů, kterými jsou pouze lakované dřevo a kov! Na pušce nepřehlédnutelně vystupují krásné kované detaily - jak na hlavni pušky, tak na pažbě - které vhodně dokreslují dobovou atmosféru. Hlaveň upevňují dva mosazné pásy ve stejném zdobeném duchu.

Mechanismus perkusní pušky "MARIA THERESA" je zcela pohyblivý a umožňuje střílet slepé kapslíkové náboje! Stačí kapslík vložit na místo, s cvaknutím natáhnout mechanismus a zmáčknout spoušť - ozve se velmi působivé prásknutí a vyline se kouř! Vlastnoručně otestováno v našem skladu!

Z historická perkusní pušky "MARIA THERESA" budete mít radost jako malé dítě! :-)

Ukázka výstřelu zde:

 

Podobné produkty

Typ pistolové
Délka 104 cm
Délka hlavně 66 cm
Hmotnost 1625 g
materiál dřevo, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.