HQ! Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Historická perkusní puška "MARIA THERESA" na kapslíky

29 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 1 700 Kč (–42 %)
2 299 Kč
1 900 Kč bez DPH
Kategorie Bambitky a pušky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Historická perkusní puška "MARIA THERESA" na kapslíky

Tato historická puška je perlou mezi dekorativními střelnými zbraněmi! Kvalitní výroba, autenticita a luxusní zpracování jsou jen její další přednosti... hlavní je možnost imitovat střelbu pomocí kapslíkových nábojů! Nejedná se tedy pouze o ozdobný prvek interiéru, nýbrž o zbraň, kterou můžete použít k ohromení přátel či kolegů!

Historická perkusní puška "MARIA THERESA" je replikou německé pušky z 18. století, kdy na území státu byla doba absolutismu a na trůnu se vystřídala řada historických figur - jednou z nejznámějších byla proslulá Marie Terezie. Historická perkusní puška "MARIA THERESA" je vyrobena z autentických materiálů, kterými jsou pouze lakované dřevo a kov! Na pušce nepřehlédnutelně vystupují krásné kované detaily - jak na hlavni pušky, tak na pažbě - které vhodně dokreslují dobovou atmosféru. Hlaveň upevňují dva mosazné pásy ve stejném zdobeném duchu.

Mechanismus perkusní pušky "MARIA THERESA" je zcela pohyblivý a umožňuje střílet slepé kapslíkové náboje! Stačí kapslík vložit na místo, s cvaknutím natáhnout mechanismus a zmáčknout spoušť - ozve se velmi působivé prásknutí a vyline se kouř! Vlastnoručně otestováno v našem skladu! 

Z historická perkusní pušky "MARIA THERESA" budete mít radost jako malé dítě! :-) Může se také jednat o skvělý dárek pro fanouška filmových Pirátů z Karibiku od studia Disney. 

Ukázka výstřelu zde:

 

Podobné produkty

Typ pistolové
Délka 104 cm
Délka hlavně 66 cm
Hmotnost 1625 g
materiál dřevo, kov
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
FS Avatar autora Do zkladnění Maria Theresia 9.1.2023 21:39
Kdy bude do zkladnění pušky?
Odpovědět
LG Avatar autora Historická perkusní puška "MARIA THERESA" na kapslíky 22.12.2021 20:20
Zbran je opravdu krásně zpracována a její přednost je funkční mechanizmus a možnost střelby na kapslíky což podtrhuje dojem střelby. je zdařilou kopií zbraní která ohromí každého milovníka zbraní . puška je i za příhodnou cenu která nemá srovnání ve stejné kategorii. Moc děkuji za krásný kousek k vánocům.Vřele doporučuji všem.
Odpovědět
RH Avatar autora Kapsliky 6.10.2021 13:36
Dobrý den kapsle jsou v ceně?nebo se dají u vás objednat zároveň s puškou. Děkuji pěkný den
Odpovědět
Avatar autora Maria Theresa 24.4.2021 17:55
Objednal jsem si a maximální spokojenost. Potěšilo mě že je to kratší puška navíc na kapsliky o tom se mě ani nesnilo. Moc díky mám ještě jednu čisté repliku mušketu a ta má délku 183 cm. Jinak zpracování a vše kolem klobouk dolů ještě jednou díky.
Odpovědět