Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Pepřový sprej "KO JET" 50 ml

11 hodnocení
299 Kč 247 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Pepřový sprej obsahující 10% kajenského pepře. Obsah balení 50 ml. Nástroj ze 3. generace obraných prostředků. Lehce přenosný obraný prostředek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pepřový sprej "KO JET" 50 ml

Sprej "KO JET" patří do 3. generace obraných prostředků, které využívají výtažek z kajenského pepře. Jeho výhodou oproti slzným plynům CN a CS je velice účinnou obranou proti útočníkům se sníženým prahem bolesti. Také je velice účinnou obranou proti agresivním zvířatům. Plyn ze spreje "KO JET" okamžitě účinkuje na zasaženou sliznici a způsobuje dočasné oslepení, dráždivý kašel a pálení pokožky. 

Sprej "KO JET" obsahuje 10% kajenského pepře v bezpečném, zdraví neškodném množství. Sprej používejte vždy po směru větru, čímž předejdete nechtěné sebe kontaminaci. Obsah spreje je velice hořlavý a proto jej nevystavujte teplotám nad 50 °C. Sprej je vybaven pojistkou, která zabraňuje nechtěné aktivaci. Před použitím je nutné tuto pojistku ulomit.  

Pepřový sprej "KO JET" je lehce přenosný a proto jej můžete nosit v kapse, batohu, kabelce a i na opasku, díky pevnému klipu, jenž se nachází na víčku spreje. Obsah spreje je 50 ml. Jedná se o spolehlivý, obraný prostředek, se kterým se nemusíte bát žádného nebezpečí. :)   

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pepřové spreje
Záruka: 2 roky
Druh: Obranné spreje
Hmotnost: 70 g
Objem: 50 ml
Velikost: 11,8 cm
Dosah: cca 2 - 3 m
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: