Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Masivní meč 140 cm "BUSTER SWORD" Final Fantasy VII. - II. jakost

Neohodnoceno
9 999 Kč –50 %
Masivní meč "BUSTER SWORD" Final Fantasy VII
9 999 Kč –50 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaný a masivní meč o délce neuvěřitelných 140 cm a 10 kg!!! Můžete ho vidět i ve hře Final Fantasy VII. Masivní kousek o váze 10 kg. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč má na čepeli škrábance, viz. foto 2 a 3. Jedná se o drobné kosmetické vady. 

Masivní meč 140 cm "BUSTER SWORD" Final Fantasy VII.

"Nikdo nežije ve slamech protože by chtěl..."

Cloud Strife je hlavním protagonistou hry Final Fantasy IV. Tento bývalý voják a skvělý šermíř žil dlouhou dobu jako žoldák. Později však Cloud zjišťuje že být hrdinou, neznamená jen být silný a mít velký meč. A velké meče jsou jeho specialistou, zvlášť ten nejznámější a to legendární "BUSTER SWORD", který nyní můžete vlastnit i Vy! S tímto mečem se můžete i Vy stát hrdinou a useknout hlavu samotnému Seprirothovi! :D 

Jste fanouškem herní série Final Fantasy? Nyní si přijdete na své, neboť jsme naskladnili jeden z nejznámějších mečů z této série, který užívá hlavní protagonista Cloud Strife. Masivní meč "BUSTER SWORD" je opravdu těžkotonážním kouskem pro opravdové chlapáky! Jedná se o detailně zpracovanou repliku, vážící 10 kg.

Masivní meč "BUSTER SWORD" je vyrobený z pevné karbonové oceli. Detailní zpracování odpovídá herní předloze, až na velikost, která je proti originálu výrazně menší. Celý meč měří od špice ke konci rukojeti 140 centimetrů. Samotná čepel měří 100,2 centimetrů, což z ní dělá pořádný kráječ melounů. Plus její masivní šíře 17,5 centimetrů. Ostří je tupé z bezpečnostních důvodů. Jedná se především o výstavní repliku.
Nicméně svou konstrukcí a váhou  není jen pouhou výstavní replikou!
Můžete s ní klidně přeseknout meloun či ananas!
Na štípaní špalků a jiného dřeva však není stavěná;-) 

Rukojeť o délce 31 centimetrů je po celé své délce omotána ekokůží. Díky své váze se s mečem obtížně manipuluje, proto nedoporučujeme zkoušet s ním sekat v úzkém prostoru. Skvěle se však bude vyjímat jako ozdoba Vašeho pokoje, či obýváku. Také se může stát skvělým doplňkem ke Cosplayi Clouda Strife nebo jeho původního majitele Zacka Fair. :)    

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Druh: replika
Hmotnost: 10 000 g
Délka: 139,5 cm
Délka čepele: 100,2 cm
Délka rukojeti: 31 cm
Materiál:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: