Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Historická sovětská šavle "STAR OF NORTH 1943" s bajonetem

1 hodnocení
6 999 Kč –28 % 4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přesná replika dle historické předlohy.

Milovníci historie si nyní opravdu přijdou na své!

Zajímá Vás válečná historie? Sbíráte historické předměty, nebo se účastníte rekonstrukcí historických bitev? Tak to jste právě narazili na zlatou žílu! Neboť tu pro Vás máme repliku Sovětské šavle "STAR OF NORTH 1943" s Bajonetem na pušku "Mosin"!!!

Replika je vyrobena z masivního kusu oceli. Její zdobení je vyrobeno podle historické předlohy, tudíž šavle opravdu budí dojem, jako by se jednalo o originál. Čepel šavle svou strukturou a povrchovou úpravou působí autenticky a díky přesnému kovorytectví, působí dojmem, jako by skutečně byla vykována v roce 1943.

Na autentické rukojeti, si můžeme všimnou dobových detailů a zdobení. Rukojeť šavle je pohodlná a krásně padne do ruky. Na záštitě nalezneme další zdobné reliéfy, které přidávají šavli na kráse, a nemůžeme opomenout hvězdu, která zdobí šavli na zadní straně hlavice. 

Součástí šavle je také honosná pochva, vyrobena z masivního kusu dřeva, pokryta ekokůží, na které nalezneme kovové prvky, ozdobené reliéfy. Krom toho zde máme držák na bajonet, který je též součástí šavle. Jedná se o Bajonet z masité oceli, který se dá nasadit na pušku "Mosin". 

Replika se dokonale hodí na divadelní představení, k cosplay, na historické festivaly či reenactment (rekonstrukce historických bitev). Nebo také jako dekorace ve Vaší ložnici, obývacím pokoji, nebo pod pergolou. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Meče
Druh: Šavle
Celková hmotnost : 1913 g
Délka celková: 100,8 cm
Délka šavle: 96 cm
Hmotnost šavle: 974 g
Délka čepele: 81,2 cm
Délka bajonetu: 50,5 cm
Hmotnost bajonetu: 397 g
Délka pochvy : 85,8 g
Hmotnost pochvy: 542 g
Materiál:
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Šavle 4.2.2023 12:33
S Chladnými zbraněmi mám konečně parádní šavli za rozumnou cenu. Kolega váhal jestli je to kopie nebo originál za mě spokojenost ve všech směrech....
Odpovědět