Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Celokovový malý kapesní nůž "IRON NEEDLE"

19 hodnocení
99 Kč –50 %
Celokovový malý kapesní nůž "IRON NEEDLE"
99 Kč –50 % 49 Kč 40 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celokovový malý kapesní nůž "IRON NEEDLE"

Malý celokovový nožík s pěkně ostrou špičkou skoro jako jehla. Nůž "IRON NEEDLE" je sice malý ale šikovný, proto se hodí spíše pro naše drahé polovičky a neměl by chybět v žádné kabelce.

Čepel nože "IRON NEEDLE" je velice úzká a zužuje do ostré špičky. Propíchnout s ním obal, krabici není žádný problém. Díky velice úzké čepeli můžete nůž využít i jako pracovní nástroj - dostanete se s ním opravdu kamkoliv!  Nožík dále obsahuje menší čepelku a očko pro kroužek na klíče. 

Můžete ho tedy nosit např. na klíčích (nebude Vás ani tížit, ani tlačit). Úzký kapesní nůž "IRON NEEDLE" je velice praktický a zároveň za krásnou luxusní cenu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavírací nože
Záruka: 2 roky
Druh: nože
Hmotnost: 35 g
Délka v uzavřeném stavu: 7,5 cm
Délka v otevřeném stavu: 13 cm
Materiál: nerezová ocel
Nevyplňujte toto pole:
JB Avatar autora Bezva nožík 17.12.2017 12:50
Docela mě tenhle mrňous za tuhle super cenu ohromil. Líbil se mi hned. Celokovové tělo a zajímavý tvar. Ale je velmi dobře zpracovaný a na svou velikost hodně masivní, nic se neohýbá, neviklá. Taky je velmi ostrý už z výroby. Dobrý společník i do té nejmenší kapsičky nebo na klíče a do kabelky. Prostě mazlík. Jenom jsem moc nepochopil funkci druhé čepelky.
Odpovědět