HQ! Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Zelený/červený laser "PROFI DUO COLOR" <1000mW s nabíječkou!

26 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 600 Kč (–40 %)
899 Kč
743 Kč bez DPH
   
Kategorie Zelené lasery
Záruka 2 roky
 

Všichni jistě pamatujeme malé červené lasery z našich mladých let..... Představujeme Vám jejich "velkého taťku" - zelený/červený laser s mnohonásobně vyšším výkonem!

Tento laser je silnější a tlustší než-li laser "CLASSIC" - výkon tohoto laseru je udáván výrobcem až 1000mW!
Reálný výkon je však mnohem nižší, převážně v závislosti na výkonu baterie.
Jako příklad Vám můžeme říci, že laser s deklarovaným výkonem 1000mW stojí okolo 13 000 Kč (viz google :-)

Obsah bohatého balení:
- 2x bezpečnostní klíčky
- dobíjecí akumulátor
- nabíječka
- redukce pro zásuvky evropského typu
- laser s poutkem
- odnímatelný rozptylovač laseru (tzv. DISCO nástavec)
- přizpůsobivý stojánek/TROJNOŽKA!

 

Tento zelený laser je však více výjimečný, než-li ostatní green lasery... jelikož v jeho výbavě jsou hned 2 různé lasery!
Laser "PROFI DUO COLOR" obsahuje hned 4 režimy svícení! Při prvním spuštění laseru se aktivuje výkonný červený laser - s výkonem méně než 500mW. Při druhém spuštění se rozsvítí ještě výkonnější zelený laser - s výkonem méně než 1000mW. Pokud však zmáčknete spouštěč ještě potřetí, rozsvítí se oba lasery najednou!
A jistě si dokážete představit, jaké nádherné barevné kreace Vám dokáže vykouzlit tento laser "PROFI DUO COLOR", když na něj namontujete disco nástavec... Dosáhnete tak rozptýlení červeného paprsku, zeleného nebo obou zároveň!
Poté je to vskutku impozantní podívaná! Svit laseru je stálý, nemusíte držet tlačítko! Stačí již jen namontovat "PROFI DUO COLOR" na stojánek a kochat se hvězdnou laserovou oblohou... Pokud zmáčknete však tlačítko napočtvrté, změní se režim do blikajícího! A garden-párty může začít! ;-)


Green laser Vám umožní svítit na velké vzdálenosti a to i za bílého dne! V noci se však jeho dosvit zvýší mnohonásobně, až na několik kilometrů!!! Samozřejmě také záleží na kvalitě baterií, které použijete. Zda Energizer, nebo ty žluté Bateria :-)
Power laser je skvělý jako ukazovátko při prezentacích, ale také na hvězdné obloze, proráží vodní hladinu, pro orientaci v terénu apod.
Prosíme Vás, nesviťte s ním nikomu do očí! Nebezpečné!!! Prodejné pouze od 18 let!

"Disco" nástavec dokáže rozptýlit soustředěný zelený laser do mnoha jiných vzorů, které ještě kroucením měníte. Vznikne Vám nádherně roztroušená kompozice, která je v noci vskutku bechderoucí.
Ideální promítat na stěnu či stromy! Svůj laser jsem již takto ukázal mnoho lidem a každý byl zaujatý... zejména slečny! ;-)

Zelený/červený laser "PROFI DUO COLOR" je opravdu unikátní produkt, který naleznete pouze u nás!!! Mrkněte zde na video ukázku, jak intenzivně a impozantně se prolínají barvy červeného a zeleného laseru:  

Druh
Hmotnost
Výkon <1000mW
Dosvit několik km!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.