• 1 z 2
 

Zelený/červený laser "DUO COLOR" <1000mW

14 hodnocení
 
Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 500 Kč (–45 %)
599 Kč
495 Kč bez DPH
Kategorie Zelené lasery
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Všichni jistě pamatujeme malé červené lasery z našich mladých let. Představujeme Vám jejich "velkého taťku" - zelený laser s mnohonásobně vyšším výkonem!

Tento laser je o něco silnější a tlustší než laser "CLASSIC" - výkon udávaný výrobcem činí až 1000mW! Reálný výkon je však mnohem nižší, převážně v závislosti na výkonu baterie.

Tento zelený laser je oproti ostatním laserům vyjímečný. V jeho výbavě jsou totiž hned 2 různé lasery! Při prvním spuštění laseru se aktivuje výkonný červený laser - s výkonem méně než 500mW. Při druhém spuštění se rozsvítí ještě výkonnější zelený laser - s výkonem méně než 1000mW. Pokud však zmáčknete spouštěč ještě potřetí, rozsvítí se oba lasery najednou! A jistě si dokážete představit, jaké nádherné barevné kreace Vám dokáže vykouzlit tento laser "DUO COLOR", když na něj namontujete disco nástavec. Dosáhnete tak rozptýlení červeného paprsku, zeleného nebo obou zároveň! Pokud zmáčnete spouštěč ještě počtvrté, změní se svit obou barevných laserových paprsků do blikajícího režimu!

Green laser Vám umožní svítit na velké vzdálenosti a to i za bílého dne! V noci se však jeho dosvit zvýší mnohonásobně, až na několik kilometrů! Samozřejmě také záleží na kvalitě baterií, které použijete. Power laser je skvělý jako ukazovátko při prezentacích, ale také na hvězdné obloze, proráží vodní hladinu, pro orientaci v terénu apod.

Prosíme Vás, nesviťte s ním nikomu do očí (ani z dálky)! Vysoce nebezpečné, hrozí trvalé poranění!!! Prodejné pouze od 18 let!

"Disco" nástavec: dokáže rozptýlit soustředěný zelený laser do 4-5 různých vzorů!, které ještě kroucením měníte. Vznikne Vám nádherně roztroušená kompozice, která je v noci vskutku dechderoucí. Ideální promítat na stěnu či stromy! Svůj laser jsem již takto ukázal mnoha lidem a každého zaujmul, zejména slečny! ;-)

Zelený/červený laser "DUO COLOUR" je opravdu unikátní produkt, který naleznete pouze u nás!!!

Co takový laser dokáže? Podívejte se na naší videorecenzi:

Druh
Hmotnost
Výkon <1000mW
Dosvit 10 km a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.