• 1 z 8
 

Taktická svítilna "HEADSHOT DOUBLE" s laserovým zaměřovačem

16 hodnocení
 
Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 1 299 Kč
Ušetříte 600 Kč (–46 %)
699 Kč
578 Kč bez DPH
Kategorie Zelené lasery
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Pro každého, kdo má repliku střelné zbraně - ať vzduchovku, airsoftovou kopii, paintballku apod...

Kombinace červeného laserového zaměřovače s led svítilnou ušetří místo a váhu na zbrani a upřesní Vaši střelbu! Tento laserový zaměřovač "HEADSHOT DOUBLE" je schopen za bílého dne bez problémů dosáhnout vzdálenosti 20-50 metrů (záleží na intenzitě slunečního světla, vlhkosti vzduchu).  
Maximální výkon laserového zaměřovače se blíží k 5 mW. Nejedná se o pouhý přímý nekontrolovatelný svit - Vy si totiž můžete laser seřídit přesně podle Vašich požadavků... a to vertikálně i horizontálně!
Seřizovače se nachází po stranách laserového zaměřovače a seřizují se pomocí menšího imbusového klíče (je součástí balení). Seřizovače velice jemné a přesné! Dosáhnete tak optimálního seřízení pro Vaši střelbu!

Červený laserový zaměřovač s led svítilnou "HEADSHOT DOUBLE" je zaslán společně s imbusovým klíčem, který je součástí balení. Pomocí tohoto klíče lze snadno seřídit přesnost záměrného bodu.

 Použití taktické svítilny s laserovým zaměřovačem "HEADSHOT DOUBLE" je možné hned několika způsoby:
- použití pouze červeného lasere zmačknutím (zapnout/vypnout) tlačítka na boku zaměřovače
- použití pouze led svítilny zmačknutím (zapnout/vypnout) tlačítka na protějším boku zaměřovače                                                                                                                - použití kombinace obojího

Prodlužovací spínač připnete ke zbrani pomocí dvou -přilepovacích destiček (součást balení). Laser na pušku je nárazuvzdorný - díky celokovovému zpracování. Montáž na tělo zbraně je jednoduchá a bez použití jakéhokoli nářadí. Zároveň díky výkonu 5mW nezpůsobuje vážná poranění očí. Samozřejmě vyvarujte se jakéhokoliv takto nebezpečného svícení!

Příslušenství:
funkční baterie
prodlužovací kabelový spouštěč
imbus 

Ideální příslušenství k airsoftu či paintballu - a to nejen pro snipery! Jistě víte, že Vaše každá druhá rána může vyjít až pozdě...    

Podobné produkty

Druh Laser
Hmotnost 93 g
Hmotnost s baterií 109 g
Výkon méně než 5mW
Dosvit 50 m (denní světlo)
Délka 92 mm
Výška 51 mm
Šířka RIS lišty 20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.