+18 Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Velký modrý laser "OBI-VAN KENOBI SWORD" <10000mW

94 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 10 099 Kč
Ušetříte 7 100 Kč (–70 %)
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH
Kategorie Zelené lasery
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Představujeme Vám NEJVÝKONĚJŠÍ LASER NAŠEHO SORTIMENTU a jeden z nejvýkonějších ručních laserů na světě - modrý laser "OBI-VAN KENOBI SWORD"

Tento modrý laser je nejsilnější a největší z našeho sortimentu - výkon udávaný výrobcem činí méně než 10000mW! Ten je však přehnaný, reálný výkon je však mnohem nižší, převážně v závislosti na výkonu baterie. Nicméně intenzita je vyšší než intenzita našich levnějších zelených laserů a laserů na jiných eshopech! Tento laser svou intenzitou a sílou laserového paprsku dokáže propalovat balónky, černé igelity a plasty, zapalovat sirky, popálit lidskou kůži a jiné (zejména černě zbarvené věci)!

Laser "OBI-VAN KENOBI SWORD" opravdu není hračka! Jeho prodej a použití se výhradně váže na lidi starší 18 let. Jakékoliv zneužití je trestáno dle zákona! Vyvarujte se svitu na osoby a živé tvory, zvláště pak na obličejovou část a oči! Jako příklad a pro srovnání Vám můžeme říci, že laser s deklarovaným výkonem přesně 1000mW stojí okolo 13 000 Kč :-)

Rozměry laseru jsou 18 x 2,5 cm! Unikátně zpracovaný robustní modrý laser v celokovovém podání Vám dodáme v dárkovém balení (viz foto). Zapínání laseru je řízeno spínačem na konci rukojeti - jeho svícení je po zapnutí stálé (není třeba držet tlačítko). Opětovným zmačknutím laseru je svit vypnut.

Tento laser patří do kategorie IIIA! Laser nejlépe pracuje při teplotě 15 - 25 °C. Jeho nastartování může v nevhodných případech trvat pár sekund. Nepřetržité svícení laseru může být až 5 minut. Poté je nutné nechat laser "odpočinout" na cca 2 minuty. Tento silný laser zasíláme ve zlato-hnědém, stříbrno-šedém či černém provedení. Je zasílán s bohatým příslušenstvím - tak, aby jeho manipulace byla snadná a zábavná!

Balení obsahuje:
- dobíjecí akumulátor (2 x 1300mAh, 3.7V)
- nabíječka pro 2 akumulátory
- redukce pro evropský typ zásuvek
- poutko pro úchyt na ruce
- disco nástavce - 4-5 různých vzorů!!!

Jistě si dokážete představit, jaké nádherné barevné kreace Vám tento laser dokáže vykouzlit, když na něj namontujete disco nástavec. Vskutku impozantní podívaná! Modro-fialový laser "OBI-VAN KENOBI SWORD" Vám umožní svítit na velké vzdálenosti a to i za bílého dne! Power laser je skvělý jako ukazovátko při prezentacích, ale také na hvězdné obloze, proráží vodní hladinu, pro orientaci v terénu apod.

Prosíme Vás, nesviťte s ním nikomu do očí (ani z dálky)! Vysoce nebezpečné, hrozí trvalé poranění!!! Prodejné pouze od 18 let!

"Disco" nástavec: dokáže rozptýlit soustředěný zelený laser do mnoha jiných vzorů, které ještě kroucením měníte. Vznikne Vám nádherně roztroušená kompozice, která je v noci vskutku dechderoucí. Ideální promítat na stěnu či stromy! Svůj laser jsem již takto ukázal mnoha lidem a každého zaujmul, zejména slečny! ;-)

Mrkněte zde na naše video ukázku, jak intenzivně svítí, jak jsou krásné jeho nástavce a co dokáže:

Druh
Hmotnost
Výkon <10000mW
Dosvit 15 km a více
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
F Avatar autora 22.7.2020 10:41
Dobrý den, mohu se zeptat kde tento laser objednáváte? Něvěřím tomu že jeho běžná cena je 10 099kc . Předem děkuji za odpověď. Hezký den.
Odpovědět
L Avatar autora 29.11.2020 21:36
Nezdá se mi cena, výkon a balení baterií.
M Avatar autora 10 099 kc ?????????? běžná cena to tak, 22.7.2020 10:32
lol prý běžná cena 10 099 DOBRÁ BLBOST :DDDD
Odpovědět
M Avatar autora 22.7.2020 10:28
Reálný výkon tohoto laseru je maximálně 100mw ano i to je dost na to aby zapaloval. Mimochodem tento laser úplně ten samý se dá koupit z Číny a jeho reálná cena je výrazně nižší. No, na druhou stranu je to zatím asi jeden z nejsilnějších laseru který s prodává na českém obchodě. A je vcelku i kvalitní. Ps: prosím nemažte tento komentář jako to děláte vždy, když někdo napíše kritický komentář proto máte tak dobré hodnocení co? :) A sakra to jsem neměl psát ted mi ho smažete:(
Odpovědět
F Avatar autora 22.7.2020 10:29
Pravda.
F Avatar autora Kvalita 9.10.2018 12:45
Laser už je opravdu hodně výkonný. Třída 3A - bezpečné lasery při sledování nechráněným zrakem; přímý pohled do svazku pomocí optických pomůcek může být nebezpečný. Já osobně bych však doporučoval používat ochranné brýle zejména při používání laseru v uzavřeném prostoru kde se svit odráží. Ale je to jen můj osobní názor. Když budete chtít svítit na noční oblohu, ujistěte se že v tu chvíli v dané části oblohy neletí žádné letadlo. I když by to nebyl váš záměr mohli byste letadlo oslnit a riskovali tím problémy.
Odpovědět
P Avatar autora Mazec jako prase 22.6.2017 20:58
Nic lepšího jsem ještě nikdy neměl Doporučuji moc. Akorát to chce igelitku baterii protože ten výkon si opravdu bere hodně.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.