• 1 z 5
 

Laserová produkce "HOME LASER SHOW" červeno-zelená

12 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 450 Kč (–41 %)
649 Kč
536 Kč bez DPH
   
Kategorie Zelené lasery
Záruka 2 roky
 

Úžasná společenská, zábavná i relaxační záležitost - LASEROVÁ SHOW v domácím lehkém a mobilním provedení!

Tato laserová produkce "HOME LASER SHOW" je unikátní malé hliníkové zařízení, které po zapnutí vychrlí neuvěřitelné množství rozptýlených laserových paprsků v červených a zelených barvách. Paprsky se vzájemně prolínají a vytvářejí nádherné dech beroucí kreace!
Čím větší tma, tím impozantnější podívaná. Ale to není vše... ... Laserová produkce "HOME LASER SHOW" je regulovatelná!
Obsahuje hned 3 různé módy, které dokonale zpestří a dotvarují atmosféru podle Vašich požadavků. 

1. MÓD (ON): Prolínání paprsků. Nádherné prolínání a vytváření nejrůznějších vzorů v zeleno-červených laserových barvách! Rychlost prolínání lze regulovat pomocí speciálního tlačítka.

2. MÓD (Stroboflash): Blikavé prolínání paprsků. Frekvenci blikání lze libovolně regulovat (zpomalovat/zrychlovat) pomocí nového speciálního tlačítka.

3. MÓD (Music): Jedinečná reakce celého laserové show na hudbu!!! Stačí přiložit reprák/mobil k mikrofónu laserové produkce a veškeré efekty začnou zcela synchronně blikat s měnícím se rytmem hudby! Teď už opravdu nechybí nic k inovaci Vaší párty, oslavy, večírku a jiných sociálních událostí ;-)
Tvarovatelný stojánek, který lze namontovat na konstrukci laserové produkce "HOME LASER SHOW", je ideální pro umístění a namíření produkce jakýmkoliv směrem a z jakéhokoliv místa!

Pokud byste náhodou chtěli produkci zavěsit a namířit laserovou show ze shora, není problém. Nastavitelný hliníkový rám umožňuje zavěšení a přimontování ke stropu, stromu, stánku apod. Větrání z boků Vám zaručí, že se laserová show jen tak nepřehřeje. Celokovová konstrukce zase zvyšuje odolnost celého výrobku!
Laserová produkce "HOME LASER SHOW" je jednoduše napájena z každodenní zásuvky pomocí redukčního kabelu.

Laserová produkce "HOME LASER SHOW" je vhodný dárek pro každého! Někdo při něm kalí, tančí nebo paří. Někdo jiný zase za doprovodu relaxační hudby medituje a odpočívá. Možností je mnoho, kreací ještě více!

Druh
Hmotnost 400 g
Napájení 5V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.