• 1 z 4
 

Japonská Kusarigama "HEART OF THE NINJA"

18 hodnocení
 
Dostupnost Objednáno
899 Kč
743 Kč bez DPH
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Kusarigama "HEART OF THE NINJA" je bod, kde se střetává tisíciletá japonská historie, nekompromisní funkčnost a navíc duch obávaných stínových válečníků!

Kama je japonský srp ke kosení obilí, který má původ v Okinawě. Časem se tato zbraň rozvinula na takovou úroveň, že se stala rovnocenným soupeřem pro obávané samurajské katany, zejména ve spojení s řetězem - tzv. Kusarigama. Tuto zrádnou zbraň si oblíbili především ninjové, pro její komplexnost využití a absolutní nepředvídatelnost v boji. Adepti ninjutsu ji navíc mohli vydávat za obyčejný zemědělský nástroj ke sklizni rýže a v případě potřeby s ní doslova kosit jednoho nepřítele za druhým. Mezi nejpoužívanější techniky patřilo sekání na všechny úseky těla, řezání, bodání špičkou, páčení a blokování dřevěnou i kovovou částí zbraně.

Společně s nunchaku se jedná o zbraň zřejmě nejčastěji používanou při světových exibicích bojových umění.

Kusarigama "HEART OF THE NINJA"  je velmi ostrá, příčemž drtivá většina váhy zbraně se nachází v řetězu a těžké kovové kouli na jeho konci! Toto provedení zajistí velkou účinnost zbraně při roztočení řetězu, kdy může mít opravdu devastační účinky! Přední část Kamy, tedy část se srpem, je přitom lehká a skvěle ovladatelná.

Kusarigama "HEART OF THE NINJA" má díky své univerzálnosti nespočet využití, mimo jiné s ní lze pochopitelně i běžně kosit trávu či plevel. V každém ohledu si však ponechává zřetelného ducha japonských ninjů, těch nejobávanějších válečníků na planetě! Nyní můžete mít tento legendární nástroj bojovníků Shinobi i vy! 

 

Podobné produkty

Druh
Hmotnost 700 g
Celková délka včetně řetězu 234 cm
Materiál ocel, hliník
Délka řetězu 192 cm
Délka 43 cm
Délka čepele 21 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
AN Avatar autora Materiál 27.5.2019 16:22
Dobrý den je to vyrobené z nerezové nebo normální oceli? Děkuji předem za odpověď
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.