• 1 z 15
 

Čínský Tai-chi meč "TAOIST"

9 hodnocení
 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 5 499 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–55 %)
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Čínský Tai-chi meč "TAOIST" je naší novinkou v oblasti čínských chladných zbraní. A díky jeho zpracování jsme na něj patřičně patřičně hrdí! 
Tento Tai-chi meč jsme pro Vás dovezli přímo od výrobce, který se výrobou Tai-chi mečů a příslušenství pro cvičení Tai-chi zabývá po staletí!
Tato firma je hlavním podporovatelem tohoto tradičního čínského bojového umění v celé Číně! A my jsme hrdým dealerem v České republice ;-)

Meč "TAOIST" je specifický svým královským zpracováním. Oproti ostatním Tai-chi mečům je bohatý v detailech, které nesou rysy čínské mytologie a taoistických tradic. Čepel je nádherně lesklá a pružná, nese zobrazení draka a čínských znaků. 
Dřevěná bambusová pochva je šetrně leštěna a ošetřena, a tak si zachovává krásnou strukturu bambusu.
Na konci pohodlné dřevěné rukojeti se nachází květinové zdobení s možností připoutání stuhy či třásní dle Vaší osobní barevné preference :-)

Proč právě náš meč "ROYAL TCHAJ-ŤI"?
- pružná lehká čepel pro snadné cvičení
- vysoká kvalita zpracování
- zdobně okovaná pochva
- dřevěná pochva s tradičním čínským zdobením
- kovové detaily
- pevný pletenec pro uchycení/zavěšení
- cvičení snadné jako s rapírem!
- ŽÁDNÝ PLAST!

Tai-chi je starodávné relaxační cvičení, které znamená „nejvyšší poznání“. Plynulé pohyby a hluboké meditační dýchání přináčí každému cvičícímu odreagování, psychickou i fyzickou regeneraci a duševní harmonii. Cvičení Tai-chi se rozšířilo po celém světě! Cvičí ho mladí i staří, ženy i muži. Tai-chi se cvičí s holýma rukama, avšak stále častěji se při něm používají tradiční nástroje jako dřevěná hůl, vějíř či speciální čínský meč Tai-chi. Tai-chi meč má zpravidla korozivzdornou pružnou čepel a zdobně okovanou dřevěnou pochvu. K hlavici meče bývají zavěšeny rituální magické třásně pro pozitivní energii.

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost meče 501 g
Délka meče 95 cm
Materiál nerezová ocel, kov, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora Meč Taoist 17.12.2017 14:59
S mečem jsem naprosto spokojen, celobambusová pochva a krásně zpracované kovové doplňky. Meč je dobře vyvážený, takže se s ním cvičí s lehkostí. V tomto obchodě jsem již párkrát nakupoval a vždy sem byl plně spokojený!
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.