Tip Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Čínský Tai-chi meč "ROYAL TCHAJ-ŤI"

15 hodnocení
 
Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 4 229 Kč
Ušetříte 2 230 Kč (–53 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Čínský meč "ROYAL TCHAJ-ŤI" je naší novinkou v oblasti čínských chladných zbraní. A díky jeho zpracování jsme na něj patřičně patřičně hrdí! 
Tento Tai-chi meč jsme pro Vás dovezli přímo od výrobce, který se výrobou Tai-chi mečů a příslušenství pro cvičení Tai-chi zabývá po staletí!
Tato firma je hlavním podporovatelem tohoto tradičního čínského bojového umění v celé Číně! A my jsme hrdým dealerem v České republice ;-)

Meč "ROYAL TCHAJ-ŤI" je specifický svým královským zpracováním. Oproti ostatním Tai-chi mečům je bohatý v detailech, které nesou rysy čínské mytologie a tradice. Čepel je nádherně lesklá a pružná, nese zobrazení draka a čínských znaků. 
Dřevěná pochva je šetrně mořena a ošetřena zachovávající si krásnou strukturu letokruh.
Na konci pohodlné dřevěné rukojeti se nachází dračí zdobení s možností připoutání stuhy či třásní dle Vaší osobní barevné preference :-)

Proč právě náš meč "ROYAL TCHAJ-ŤI"?
- pružná lehká čepel pro snadné cvičení
- vysoká kvalita zpracování
- zdobně okovaná pochva
- dřevěná pochva s tradičním čínským zdobením
- kovové detaily
- pevný pletenec pro uchycení/zavěšení
- cvičení snadné jako s rapírem!
- ŽÁDNÝ PLAST!

Tai-chi je starodávné relaxační cvičení, které znamená „nejvyšší poznání“. Plynulé pohyby a hluboké meditační dýchání přináčí každému cvičícímu odreagování, psychickou i fyzickou regeneraci a duševní harmonii. Cvičení Tai-chi se rozšířilo po celém světě! Cvičí ho mladí i staří, ženy i muži. Tai-chi se cvičí s holýma rukama, avšak stále častěji se při něm používají tradiční nástroje jako dřevěná hůl, vějíř či speciální čínský meč Tai-chi. Tai-chi meč má zpravidla korozivzdornou pružnou čepel a zdobně okovanou dřevěnou pochvu. K hlavici meče bývají zavěšeny rituální magické třásně pro pozitivní energii.

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost meče 453 g
Délka meče 93 cm
Materiál nerezová ocel, kov, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.