HQ! Efekt lupa
  • 1 z 15
 

Optický puškohled "COMPOSITE" 3-9X40 s podsvitem!

14 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 300 Kč (–15 %)
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH
   
Kategorie VZDUCHOVKY
Záruka 2 roky
 

Optický puškohled "COMPOSITE"

Optický puškohled Composite s uzavřenou konstrukcí vám pomůže zasáhnout cíl s maximální přesností i na velmi dlouhou vzdálenost. Nabízí několik stupňů přiblížení, kdy s nejvyšším dohlédnete nejméně 150 metrů při zachování perfektních detailů, zkušení střelci ho však využijí na 3x větší vzdálenost. Uzavřená konstrukce se sérií čoček umožňuje nerušené zaměření, které dle potřeby usnadní podsvícený kurzor a případně také laser. Puškohled "COMPOSITE" je vhodný pro pušky, vzduchovky, pistole i velké taktické kuše s úchytnou lištou.

 Zamířit na cíl s maximální přesností a stisknout spoušť ...úžasný pocit, když kulka nebo šíp letí přesně tam, kam chceš. Optický puškohled ti přiblíží i hodně vzdálené cíle s perfektními detaily, aniž by si tě všimli.

 Optický puškohled umožní perfektní zaměření

 Konstrukce puškohledu "COMPOSITE" je zcela uzavřená a vhodná spíše na nerušené pozorování cíle z dálky s optickým zoomem 2,5 – 10 x 40 mm. K vyladění mířícího kříže pak slouží dvojice „štelovacích“ koleček, která pohybují vnitřní soustavou čoček doleva / doprava a nahoru / dolu. Dostatečně velký průměr zajišťuje dobrou viditelnost i přehled o bezprostředním okolí. K ochraně před slunečními paprsky jsou součástí puškohledu "COMPOSITE" také sundávací krytky vybavené filtry k jejich eliminaci.

 

Zejména za zhoršených světelných podmínek přijde vhod vestavěné vnitřní osvětlení v zelené nebo červené barvě, které lze zapnout v pěti intenzitách. Během míření nikterak neomezuje a zároveň nevytváří paprsky, takže pro cíl zůstanete zcela neviditelní. V případě potřeby je možné aktivovat integrovaný laser pro označení objektu zelenou tečkou. Puškohled "COMPOSITE" vyžaduje uchycení na RIS lištu širokou 22 mm, mechanismus je však možné nahradit úchytem pro 11mm.

 Využití optického puškohledu v praxi

 Uzavřený optický puškohled "COMPOSITE" je možné nasadit na jakoukoliv zbraň s úchytnou lištou o šířce 22 mm. Jednat se může o lovecké pušky a kuše, vzduchovky, airsoftové a paintball zbraně, ale rovněž o pistole.

Klíčové vlastnosti optického puškohledu "COMPOSITE":

- Optický zoom 2,5 – 10 x 40 mm

- Možnost přesného nastavení zaměřovacího kříže

- Detailní zamíření na vzdálenost nejméně 150 metrů

- Účinný dohled puškohledu až 450 metrů

- Zelené nebo červené podsvícení míření v 5 intenzitách

- Integrovaný laser pro přesnější střelbu

- Vhodné na RIS lištu s šířkou 22 mm

Ilustrační foto.

 

Podobné produkty

Druh Puškohled
Hmotnost 501 g
Délka 31 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Dobrý den 21.12.2021 22:44
Kdy bude naskladněn?
Odpovědět