Oboustranný vrhací nůž "DOUBLE KILL" železný

5 hodnocení
 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 899 Kč
Ušetříte 600 Kč (–67 %)
299 Kč
247 Kč bez DPH
Kategorie Vrhací nože velké
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

A je to tady!

Druhá várka naší vlastní výroby - chtěli jsme dát světu levný, ale plnohodnotný vrhací nůž, který bude mít ideální tvar pro vrhání, bude dostatečně velký a těžký, a zároveň bude velice levný!

A PODAŘILO SE! Navrhli jsme, nakreslili, naprogramovali, vypálili laserem a ručně nabrousili. Hrdě Vám představujeme naši originální výrobu - Oboustranný vrhací nůž "DOUBLE KILL" pro opravdu kvalitní prožitkové vrhání!

Tento nůž jsme navrhli na základě rozboru nejrůznějších tvarů.
Dosáhli jsme tohoto:
- váha 140 g
- tloušťka nádherných 4 mm
- oboustranná špička (snazší zabodnutí nože)
- větší razance při zabodnutí
- možnost házet za špičku i na plocho apod.
- VELICE NÍZKÁ CENA!

Oboustranný vrhací nůž "DOUBLE KILL" je vyroben z čisté uhlíkové oceli. Tento materiál je skvělý díky své hmotnosti a převážně ceně! Uhlíková ocel má asi jedinou nevýhodu - koroduje. Je možné, že časem chytne v rámci vlhkosti korozi, nicméně koroze se dá odstranit ocelovým kartáčem nebo brusným papírem či ji lze předcházet pravidelnou údržbou (čištěním a mazáním). Některé nože "DOUBLE KILL" byly ošetřeny protikorozní úpravou a můžou na sobě nést stopy po kyselině, vypadající na první pohled jako rez. O rez se však nejedná, jsou to pouze stopy po důkladném odrezení. Pokud si zakládáte na dokonalém vzhledu, doporučujeme zakoupit verzi s nerez úpravou "DOUBLE KILL STAINLESS".

A hlavně - nějaká malá rez vůbec nevadí v kvalitním vrhání!!!

Oboustranný vrhací nůž "DOUBLE KILL" je svým způsobem trochu polotovar! Je na Vás, zda si jej omotáte tkaninou či přiostříte. Nicméně tak, jak ho zasíláme, je již plnohodnotným vrhacím nožem za neuvěřitelně nízkou cenu!!! Užijte si kvalitní a profesionální vrhání! ;-)

Jak lítá + detaily můžete zhlédnout v našem akčním videu :-)

Druh nože
Hmotnost 140 g
Délka 25 cm
Tloušťka oceli 4 mm
Materiál uhlíková ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 16.4.2018 23:58
Z pocatku sem byl zklaman vzhledem tohoto vrhaciho noze ale po vyzkouseni tomu nemuzu nic vytknout je to skvely vrhaci nuz
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.