Brousek "SHARP BLADE" keramický

7 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 199 Kč
Ušetříte 100 Kč (–50 %)
99 Kč
82 Kč bez DPH
Kategorie Vrhací hvězdice
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Keramický brousek "SHARP BLADE" je vyroben z ušlechtilého umělého bílého korundu, který vznikl ze směsi oxidu hlinitého, oxidu zirkonia a oxidu křemičitého, vypáleného v peci při teplotě nad 1600 stupňů! 

Při objednání brousku "SHARP BLADE" obdržíte náhodný kus, buď menší kousek plochého brousku, nebo větší kousek keramické tyčinky. Brousek se prodává po 1 ks. Brousky "SHARP BLADE" mají přesně tu samou techniku výroby, složení i brusné vlastnosti jako naše dražší keramické brousky - například jako brousek "LEATHER STRIPE".

Brusné kameny se liší hrubostí - ploché mají z jedné strany hrubost cca 300-400 gritů (kategorie A - vysoká hrubost), z druhé cca 800-1000 gritů (kategorie B - střední hrubost), tyčinky mají po celém obvodu cca 800-1000 gritů (kategorie B - střední hrubost). 
Brousek je velmi tvrdý, ale křehký, vyvarujte se tedy jeho pádu na zem či úderu o tvrdý předmět. S brouskem lze brousit na sucho i s vodou.

Při broušení se povrch brousku zanáší šupinkami kovu, je tedy vhodné jej jednou za čas očistit. To lze provést teplou vodou se saponátem, nebo povrch brousku vygumovat měkkou gumou. Před broušením se doporučuje jej ponořit na pár minut do vody a při broušení s vodou brousek průběžně smáčet. Prosíme nikdy nelubrikovat brousek olejem ani ničím podobným, vždy jen a pouze čistou vodou! ;-). 

Pro celkové zlepšení vlastností brousku doporučujeme dokoupit Leštící pastu "HULK".

 

 

 

Podobné produkty

Druh brousky
Hmotnost 15-36 g
Délka cca 6-8 cm
Materiál keramika (korund)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.