• 1 z 5
 

Taktický nůž "SHADOW WARRIOR"

22 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 899 Kč
Ušetříte 400 Kč (–44 %)
499 Kč
412 Kč bez DPH
Kategorie Pevné nože
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Taktický nůž "SHADOW WARRIOR" pohladí oko i duši profesionála, který je zvyklý s nožem pracovat. A to ať už se jedná o opraváře či ninju v plné zbroji! :-)

Nůž je zbaven všech přebytečných a okrasných dekorací. Noži "SHADOW WARRIOR" zbylo jen to důležité

Pořádná čepel klasického funkčního tvaru s černou matnou povrchovou úpravou zabraňující odleskům! Tloušťka čepele je monstrózních 4,5 mm.

Rukojeť nože je speciálně tvarovaná pro různé velikosti dlaně. Zdrsnění a rozšíření rukojeti v patce zamezuje vyklouznutí nože z ruky. V rukojeti je také průvlek pro taktickou tkaninu. Záštita nože je součástí rukojeti. Některé kousky se mohou v rukojeti v některých polohách nepatrně viklat, to je však zapříčiněno gumou kolem čepele nože a nemá to žádný vliv na funkčnost nože a jeho praktické využití! Čepel v rukojeti definitivně zafixujete zmáčknutím gumové záštity.

Kožená pochva je vyrobená z pravé hovězí usně (hovězí hlazenky) 1,5 mm silné. Samozřejmostí této pochvy je proti-prořezová ochrana šití, tak ani při velice častém používání nože nebo-li jeho vytahování a ukládání do pochvy nedojde k proříznutí švů pochvy. 

Druh nože
Celková délka 28 cm
Délka čepele 15 cm
Tloušťka čepele 4,5 mm
Hmotnost 207 g
Materiál ocel, guma
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora Best 12.7.2021 18:25
No čekal sem něco horšího ale přišel mi ultra-krutej nůž, skvěle se drží a je mega dobře ostrej, skoušel sem přejet po ruce a chlupy šli hned dolů takže ostrý jako břitva můžu prostě jen doporučit
Odpovědět