• 1 z 8
 

Světelný meč "GRANDMASTER SKYWALKER" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!! - II. jakost

Neohodnoceno
 

Přesná, detailně zpracovaná replika světelného meče Luka Skywalkera. V poměru 1:1 s filmovým originálem. Plně kontaktní s funkcí multi-color, verze RGB. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 14 999 Kč
Ušetříte 7 200 Kč (–48 %)
7 799 Kč
6 445 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
 
Meč byl užit jako výstavní kus. Na meči nalezneme pár drobných škrábanců a odřenin, které nejsou na první pohled vidět. 

Světelný meč "LUKE SKYWALKER" Plně kontaktní!

"Ano jsem Jedi."

Když bylo Galaktické impérium poraženo, Luke Skywalker se rozhodl pokračovat v učení a postupem času dal dohromady nový řád Rytířů Jedi. Nacházel nové studenty ve všech koutech galaxie a do svého učení přijal např. malého Grogu, nebo syna své sestry Leii Bena. Bohužel řád netrval dlouho a světla se opět zmocnila temnota a to rukou samotného Bena Sola.  

Kousek z filmového plátna, který Vás zaručeně zaujme, neboť se jedná o přesnou repliku světelného meče, kterým se oháněl Mark Hamill v roli Luka Skywalkera. Meč je vyrobený v měřítku 1:1 z lesklé oceli. Tento meč je již z našich stránek dobře znám, jenže nyní na něm najdeme pár designových změn a také lepší funkce uvnitř, neboť meč v sobě skrývá citlivější senzor pohybu, než jeho předchůdce.

Světelný meč "GRANDMASTER SKYWALKER" v sobě skrývá klasické funkce jako změnu barvy, možnost výměny zvukových efektů a možnost režimů hlasitosti. Jedná se o model RGB, tudíž je jeho čepel dutá a její svítivost zajišťuje silná žárovka, která je skryta uvnitř rukojeti. Na rozdíl od svého předchůdce, se tento meč nabíjí přes USB kabel, tudíž nemusíte vytahovat baterii z meče, jako dříve. Tímto se stává nabíjení mnohem pohodlnější.   

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Obsah balení:
- Světelný meč " "GRANDMASTER SKYWALKER"" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
- USB Nabíječka
- Tubus
- Transparentní stojánek 

Světelný meč " "GRANDMASTER SKYWALKER"" je ideálním kouskem pro fanoušky STAR WARS. Je vhodný k cosplay, na kontaktní šerm, či jen tak na výstavu ve svém obydlí. Ať Vás provází síla. :)  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Videoukázka: 

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Hmotnost rukojeti 514 g
Délka rukojeti 27,6 cm
Materiál Nerezová ocel, hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: