• 1 z 22
 

Survival box na přežití "KPZ-BOX" 15v1! EDC - II. jakost

Neohodnoceno
 

Každý potřebuje svou krabičku poslední záchrany. Box Vám nabídne nůž, křesadlo, paracordový náramek, kartu na přežití, kubotan, nosič petlahví, svítilnu, řetězovou pilku, píšťalu a mnohé další! Celkem 15 nástrojů. KPZ / EDC vybavení

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 900 Kč (–60 %)
599 Kč
495 Kč bez DPH
   
Kategorie Survival / Outdoor vybavení
 
Box je naprasknutý, viz. foto 2. 

Survival box na přežití "KPZ-BOX" 15v1! EDC!

Survival boxy jsou nástupci klasických skautských "KPZ". Jejich funkce je jasně daná - pokud se dostanete do nouzové situace, v tomto boxu musí být nástroje, které Vás dostanou do bezpečí, nebo zajistí Váš komfort v přírodě a divočině

Tento ultimátní "KPZ-BOX" obsahuje vybavení se kterým se nemusíte bát ničeho.

Co tento box obsahuje?

Nůž:
To nejdůležitější. V tomto boxu dostanete kvalitní vystřelovací nůž se záchranářskými funkcemi. Disponuje břitvou na řezání pásů a hrotem na rozbíjení skel. Čepel dlouhá 8 cm je dělena na klasické ostří a pilkovité ostří. Můžete si být tak jistí tím, že nůž obstojí jak při krájení, tak řezání a párání. V neposlední řadě má nůž i klip na opasek, takže ho nemusíte nosit jen v boxu, ale i u sebe. 

Křesadlo:
Oheň je nedílnou součástí přežití. Pro usnadnění rozdělání ohně v této sadě najdete i velké křesadlo. Délka magnéziové tyčinky je 7 cm a průměr 0,8 cm! U křesadla nesmí chybět plíšek na škrtání. Stačí škrtnout a dostanete sprchu žhavých jisker! Na plíšku nalezneme i pravítko a otvírák na lahve

Paracordový náramek:
Jeden z nejznámějších zástupců survival vybavení. Paracordový náramek se stal populární kvůli jeho spektru využití. Sám o sobě může sloužit jako karabina. Po rozpletení dostaneme zhruba 2 metry paracordového lana, které má nekonečno využití. Tento náramek má však i něco navíc. V trojzubcové sponě se skrývá křesadlo, kterým můžeme snadno rozdělat oheň. K tomu nám pomůže i ostrý plíšek, který se nachází na druhé straně spony. Na té samé sponě je zakomponovaná i výstražná píšťala, kterou přivoláte pomoc. V neposlední řadě zde zabudovaný kompas neustále ukazuje světové strany. 

Multifunkční příbor:

Multifunkční příbor, který disponuje vidličkou, nožem, otvírákem, lžící a nouzovou píšťalkou. V případě nouze lze využít otvory pro provlečení provázku a vytvoření nouzového oštěpu.

Karta na přežití:
Překvapí nás další vychytávka, se kterou si ulehčíte spoustu práce. Tato karta na přežití totiž zastoupí funkci celého spektra nástrojů.
Karta zastoupí nůž, otvírák na konzervy, otvírák na lahve, pilku, plochý šroubovák, klíč na matky o 6 velikostech, pravítko, klíč na křídlové šrouby, nouzový kompas. Nabízí i dírku pro provlečení provázku nebo přidělání na klíče. Celkem tedy 11 funkcí. 

Svítilna:
Malá, ale výkonná svítilna se zoomem. Využití najde v hluboké noci, nebo při signálním znamení. Svítilna se dá díky klipu přidělat na opasek, nebo zajistit v kapse. Baterie nejsou součástí balení. 

Kubotan:
Speciální taktická propiska s hrotem na sklo a klipem na opasek. Skvělý záchranný prostředek, který Vám umožní opustit automobil oknem během mrknutí oka. Propiska je samozřejmě plně funkční. Pro úplnou efektivitu má propiska i klip na opasek, aby byla vždy při ruce

Ruční řetězová pilka:
Jednoduchá konstrukce, maximální účinnost. Pilka je dlouhá 70 cm a funguje jednoduše. Ostrý řetěz umístíte pod, nebo okolo kmenu, který chcete přeříznout. Následně chytíte oba konce za ocelová oka a můžete začít řezat! 

Nosič petlahví:
V případě, že už nemáte místo v batohu a potřebujete si nabrat vodu, tento nosič skvěle poslouží. Trojzubcová spona má na jednom konci kroužek, který se jednoduše roztáhne, vloží se pod hrdlo petlahve a zapne se do spony. Spona se dá přidělat na jakýkoliv popruh u batohu, pásek u kalhot, molle vazbu a další. Jištění je řešeno kombinací patentky a suchého zipu. Toto duo tvoří velmi spolehlivé jištění, které nemá problém unést i 2L petlahev

Píšťalka: 
Malá a lehká píšťala s 2 průduchy, díky kterým je píšťala vysoce hlasitá. K píšťale vede i řetízek s očkem, pro upevnění na klíče nebo karabinu

Teleskopický rozdmýchávač ohně:
Teleskopická trubička určená pro rozfoukání žhavých uhlíků. Délka rozložené trubičky je 48 cm, takže nemusíte klečet přímo v ohništi a z plných plic se snažit přivést oheň k životu.

Vodotěsná kapsle:
Malá kapsle o délce 4 cm je určena pro uchování drobností v suchu. Lze do ní umístit podpal pro oheň, léky či složenou bankovku. Kapsle má na sobě kroužek na klíče a je dodávána s provázkem, například na krk.

Plochý a křížový šroubovák na klíče:
Kvalitní příruční šroubováky, které můžete snadno nosit na klíčích. Dodáváno s kroužkem na klíče.

2ks karabinky s pojistkou:
Dvě karabinky se šroubovací pojistkou. Přijdou vhod, když je potřeba uchytit vybavení k batohu a podobně.

Izolační záchranná přikrývka:
Přikrývka, kterou používají záchranáři a hasiči. Odráží 90% lidského tepla. Vhodná pro nouzové přespání nebo jako vložka do spacáku. 130x210 cm.

 

Za skvělou cenu tak dostanete opravdu pestrou výbavu, kterou doporučujeme mít vždy v batohu či autě. 

Shrnutí obsahu boxu:

 1. Nůž se záchrannými funkcemi
 2. Křesadlo
 3. Paracordový náramek s křesadlem, píšťalou a kompasem
 4. Multifunkční příbor
 5. Karta na přežití s 11 funkcemi
 6. Kubotan
 7. Nosič petlahví
 8. Svítilna 
 9. Řetězová pilka 
 10. Píšťala 
 11. Teleskopický rozdmýchávač ohně
 12. Vodotěsná kapsle
 13. 2ks šroubováků na klíče
 14. 2ks karabinky se zámkem
 15. Termoizolační přikrývka

 

Fotografie jsou ilustrační. Některé vybavení (vodotěsná kapsle apod.) může mít stříbrnou barvu místo černé. 

 

Podobné produkty

Druh Survival box
Hmotnost krabičky cca 674 g
Délka krabičky 21 cm
Šířka krabičky 12 cm
Výška krabičky 6 cm
Materiál nerezová ocel, plast, nylon
Délka otevřeného nože 21 cm
Délka čepele (ostří) 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: