• 1 z 9
 

Slovanská sekera "LUMBERMAN" II. jakost

Neohodnoceno
 

Pokud jste nadšeni trampování, výletů do přírody, stanování a kempování, tato sekera je pro Vás. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 500 Kč (–25 %)
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
 
Sekera a zpevněna, ovšem najdeme na ní pár vad, zejména na pouzdře, kde jsou kovové části pokryté korozí, viz. foto 2 - 4. Na topůrku sekery místy najdeme praskliny. Viz. Foto 5. 

Slovanská sekera "LUMBERMAN"

Každý správný nadšenec do výletů v přírodě Vám potvrdí, že je důležité s sebou mít nejen funkční vybavení, jenž Vám zabere co nejméně prostoru. Sehnat však menší varianty známého vybavení není nikterak jednoduché, jelikož se často budete potýkat z problémem jiného určení dané věci a nebo s rozdílem v kvalitě. 

Jak bylo řečeno. Pokud jste nadšeni trampování, výletů do přírody, stanování a kempování, tato sekera je pro Vás jako dělaná. Zachovává tradiční slovanský vzhled a jednoduchou konstrukci. Pokud tedy nehledáte taktické moderní sekery, narazili jste na to nejlepší, mezi klasickými kovanými sekerami. 

Sekera "LUMBERMAN" je upravena a nyní je o něco kratší než byla originální verze. Nová verze je dlouhá 41 cm a váží 858 g. Řadí se tak mezi střední sekery, které jsou ideální do přírody. Sekera má díky váze a délce velmi rázný pád a nemá problém s kácením stromků, ani se štípáním dřeva na oheň. S touto sekerou si Vaše táboření maximálně užijete, protože práce s ní je naprostá hračka. Ostří sekery je dlouhé 10 cm a je ukováno z oceli 1095, která je známá svou pevností a schopností držet ostří. Se sekerou se tak můžete vydat kamkoliv do přírody, protože Vám se vším ráda pomůže. 

 

Podobné produkty

Druh Kovaná sekera
Váha sekery 858 g
Délka cca 41 cm
Délka ostří 10 cm
Materiál 1095 hight carbon steel, jasan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: