HQ! Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Válečné kladivo "POLE AXE" Cold Steel

3 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
3 129 Kč
2 586 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
Záruka 2 roky
 

Cold Steel vytvořila moderní nástroj, který nebyl na bojišti mnoho let - POLE AXE.

"POLE AXE" byla obvykle používána rytíři pěchoty a dalšími muži při boji. má sofistikovanou bojovou techniku, která je založena na bojových útocích. Čepel může být použita nejen pro jednoduché "hackování" protihráče, ale také pro jeho vypnutí, odzbrojení a zablokování jeho úderů. Jak hrot hrotu, tak špičatý hrot mohou být použity pro útoky. "POLE AXE" byla jednou z brutálních, vysoce účinných zbraní na bojišti.

"Pole" v tomto pravopisu, se myslí zařízení pro ulovení zvířat podobného vzhledu. Byl otočený tak, že hrotem udeřil zvíře, obvykle dobytčí, na čelo. Proto fráze 'být paxaxed' odkazuje na "být omráčen". Mnoho pojednání o boji s pollaxem přežívá od 15. a 16. století. Bojové techniky byly znovu objeveny s rostoucím zájmem o historické evropské bojové umění. Tento termín se objevil už před 19. stoletím.

Cold Steel navrhl šelmu "POLE AXE", která dokáže porazit nejtěžší brnění. Sekera Pole je profesionálně kovaná z oceli 1055 Carbon steel. Ostří je robustní a různě tepelně ošetřeno, takže hrana je tvrdá a tělo je trochu měkčí, aby absorbovalo rány a nárazy. Tvrdé rukojeti "American Ash" jsou vyztuženy pláty z černé oceli. Tato zbraň je schopná rozdrtit a zničit cokoli v její cestě!

Na ukázku se můžete podívat zde na videu:

 

Podobné produkty

Druh kladiva
Hmotnost 2721 g
Délka 185,7 cm
Délka rukojeti 182,8 cm
Hlavice 26,7 cm
Materiál Drop Forged 1055 Carbon
Záruka 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.