• 1 z 8
 

Kovaná bitevní sekera "MAJESTIC VIKING" vysoká kvalita II. jakost

9 hodnocení
 

Pevná sekera vyrobena v Pákistánu. Hlavice ručně vykována z uhlíkové oceli 1095. Dlouhé dřevěné topůrko + Kožené pouzdro se závěsem na opasek.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 199 Kč
Ušetříte 1 500 Kč (–46 %)
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
 

Na toporu sekery se nachází prasklinky, lehce zahnuta. Uvolněné nasazení na topůrko. Sekera byla užita při natáčení, proto na čepeli najdeme skvrny, škrábance a stopy koroze, viz. foto 2 a 3.  

Kovaná bitevní sekera "MAJESTIC VIKING"

Již od dávných věků využívali válečníci na bitevním poli výhod seker, které umožňovali snadnou ovladatelnost s maximální efektivitou.
Vikingští válečníci z celého severu používali tyto prosté ale účinné zbraně, které jim umožňovali dominovat tehdejším bojištím.
Náš tým Vám s radostí představuje kovanou bitevní sekeru "MAJESTIC VIKING".

 Válečná sekera "MAJESTIC VIKING" opravdu dostojí svému jménu, jelikož její nositel bude třímat v ruce legendární obou ruční sekeru danax. Tato seversky laděná sekera disponuje velice dlouhým ostřím o délce 21 cm, které vychází z velmi masivního těla sekery samotné. Sekera disponuje úctyhodnou sílou materiálu v průměru 1,5 cm, což z ní činí masivní sekeru, kterou se nemusíte bát ani štípat dubové špalky! :)


Ostří je pak vybroušeno pro sekery typickým čočkovitým výbrusem, který zabraňuje častému zasekávání sekery v materiálu.
Povrch sekery je pak vyleštěný, čímž už tak nádherně zpracovaná sekera získává hladký a precizně zpracovaný lesklý povrch.
Materiál použitý na sekeru samotnou je uhlíková ocel 1095.

Topůrko sekery "MAJESTIC VIKING" je ideální délkou bojeschopného danaxu s délkou rovných 78 cm. Díky této velké délce topůrka tak získáte obrovskou sílu ve švihu s touto už tak masivní sekerou. Topůrko je oválného tvaru, takže naprosto dokonale sedne do ruky a garantujeme, že ji z ní jen tak nepustíte! :) Celé topůrko je pak napuštěno voskem, čímž je ošetřeno oproti vnějším vlivům.
Sekera je na topůrko nasazená z vrchu a je vyklínována, takže se ani nehne.

Tato sekera Vás doslova vtáhne do dob vikingů,  kteří se podobnými sekerami oháněli na bitevním poli a při uchopení tohoto kousku ucítíte jak se Vám duch severské mytologie a historie rozlévá celým tělem! :)

Součástí této velmi kvalitní kované sekery "MAJESTIC VIKING" je ručně šité pouzdro z pravé hovězí kůže, disponující závěsem na Váš opasek, díky čemuž si sekeru můžete připnout k pasu a mít ji s sebou všude při sobe. 

 

Podobné produkty

Druh Kovaná sekera
Hmotnost 1309 g
Celková délka 81 cm
Délka ostří 21 cm
Materiál Uhlíková ocel 1095, jasan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: