• 1 z 9
 

Zdobná katana "PRINCESS OF BUSHIDO" fialová

10 hodnocení
 

Zdobná katana, která okouzlí svým designem a barevným zpracováním. Pevný meč, který nejen dobře vypadá, ale také je funkční pro trénink. Nejzajímavější částí je však čepel, jenž vypadá, jako by v jejím vnitřku protékala krev nepřátel.   

Dostupnost Červen 2022
Běžná cena 5 999 Kč
Ušetříte 2 700 Kč (–45 %)
3 299 Kč
2 726 Kč bez DPH
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Zdobná katana "PRINCESS OF BUSHIDO" fialová

"Meč patřil samuraji jenž se postavil Císaři. Než zemřel, čepel jeho meče pobila 1000 nepřátel."

Funkční katana, která nejen vydrží trénink a sekání předmětů, ale i dobře vypadá a působí elegantním dojmem. Nebojíme se říci že se jedná opravdu o umělecké dílo, které zaujme nejednoho sběratele Japonských mečů. 

První bod, kterým Vás Zdobná katana "PRINCESS OF BUSHIDO" 100% zaujme. Délka čepele od tsuby ke špičce činí 70 centimetrů. Rudé zbarvení čepele Vás na první pohled okouzlí svým provedením. Čepel vypadá jako by její vnitřek byl zpevněn litry krve pobitých nepřátel. Můžete se tak cítit jako samuraj, jehož krásný a elegantní meč skrývá temné tajemství. :)

Tsuba jenž odděluje čepel od rukojeti je čtvercového tvaru. Z obou stran je zdobena reliéfem, jehož detaily jsou místy obohaceny zlatem. Nejedná se však o pravé zlato, pouze o barvu. :D 

Ocelové jádro rukojeti je obaleno dřevem. To překrývá gumový povrch, jenž simuluje rejnočí kůži. Finální vrstvou je na dotek příjemná omotávka fialové barvy, jenž je příjemná na dotek a vypadá opravdu nádherně. Celá rukojeť o délce 28,8 centimetrů, je zakončena detailně zdobenou hlavicí. Celý meč je zhotoven v kombinaci pevné oceli, dřeva a mosazi. Součástí meče je také pevní dřevěná pochva a černý háv. 

Meč je vhodným kouskem k tréninku či sekání ovoce, zeleniny, měkkého dřeva, či bambusových rohoží. Může ale také sloužit jako ozdoba Vašeho příbytku, či jako doplněk k cosplayi. Čepel je již z výroby ostřena. Meč rozhodně nedoporučujeme ke kontaktnímu šermu.    

 

 

Podobné produkty

Druh funkční katana
Hmotnost celková 1349 g
Hmotnost meče 1123 g
Délka meče cca 102,2 cm
Délka rukojeti 28,8 cm
Délka čepele 70 cm
Materiál Překládaná ocel, mosaz, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
OK Avatar autora 22.4.2021 10:10
Musím říct že tahle katana je překrásná. Já osobně ji nevlastním, ale vypadá užasně!
Odpovědět
JR Avatar autora Broušení 12.4.2021 17:56
Dobrý den, chci se zeptat zda li katanu mohu pak brousit, aniž bych se bál, že ztratí svoji barvu. A případně se i chci zeptat, jaký by byl nejlepší brousek z vaší nabídky. Předem vám moc děkuji za odpověď.
Odpovědět