HQ! Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Válečná sekera "GOREHOWL" Grommash Hellscream - Warcraft

37 hodnocení
 

Nádherná replika z herní série Warcraft. Legendární zbraň, kterou se oháněl mocný Grommash Hellscream. Výstavní kousek z pevné oceli, který zkrášlí obydlí každého fanouška Warcraftu! 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 12 999 Kč
Ušetříte 7 000 Kč (–54 %)
5 999 Kč
4 958 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Válečná sekera "GOREHOWL" Grommash Hellscream

"My nikdy nebudeme otroky!"

Legendární válečná sekera náčelníka klanu Warsong předávaná z generace na generaci. Nejvíce se tato legendární zbraň proslavila později, kdy se orkové vzepřeli vlivů démonů Plamenné legie.
Grommash Hellscream spolu s Thrallem novým náčelníkem hordy jsou na výpravě za zabitím generála Plamenné legie Mannorotha.
Narazí na něj v kráterech Aschenvalu, kde se odehraje lítý boj mezi dvěma orkskými válečníky a démonickým lordem.
Po neúspěšném pokusu Thrala s Doomhammerem byl to právě Grom, jenž dal finální úder do těla démona právě touto sekero "Gorehowl", čímž osvobodil orky ze spárů démonů.

Díky úsilí našeho týmu Vám představuje tuto legendární orkskou válečnou sekeru "Gorehowl", která opravdovou nezbytností pro fanoušky světa Warcraft a nezbytnou součástí orkské zbrojnice.

 

Sekera a spolu s ní ozdobné prvky na ní spolu s koncovou hlavici jsou vyrobené z kovu, takže se Vám do ruky dostane opravdová váha, která hodná správné orkské zbraně. Jak je již řečeno i detaily této sekery jsou vytvořené z kovu.
Úžasně věrné zpracování této sekery Vás doslova nadchne právě díky precizním detailům a provedení v reálné velikosti 1:1!
I když se jedná o kovovou repliku této zbraně, není určená ke kontaktnímu boji a samozřejmě je na místě i obezřetnost při manipulaci. :)

Součástí balení sekery "GOREHOWL" je kvalitní dřevěný závěs na zeď potažený imitací kožešiny bílého vlka, aby jste si svoji legendární sekeru mohli vystavit jak se patří.

Zavítejte s námi do světa Warcraft i Vy a ponořte se do jeho úžasné historie! :)

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost 5800 g
Délka 101 cm
Šířka 37 cm
Materiál ocel, hovězí kůže, koženkový omot
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora 6.4.2020 16:03
Len by som sa chcel spýtať že či sa s tou sekerou da aj rúbať drevo a sekať stromy alebo je to iba na okrasu ?
Odpovědět
M Avatar autora 7.6.2020 08:20
Nic z toho bych asi nezkoušel :) Mám ji doma, takže bych řekl, že sekat stromy s ní určitě nepůjdou, sekat dřevo by s ní šlo, ale nevidím jediný důvod si pořizovat tuto sekeru na štípání dřeva :D Nevím, jak dlouho by to vydržela, ale určitě je na to nepraktická. Vypadá nádherně, ale na štípání dřeva to nebude úplně to pravé - na to je dost těžká.