• 1 z 8
 

Masivní kladivo "SENTINEL HAMMER" DOOM Eternal

5 hodnocení
 

Detailní replika kladiva ze hry Doom Eternal. Vyrobeno z tvrzené pryskyřice. Propracované detaily, pevná konstrukce. Vhodné na výstavu i ke cosplayi.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 7 999 Kč
Ušetříte 2 300 Kč (–29 %)
5 699 Kč
4 710 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Masivní kladivo "SENTINEL HAMMER" DOOM Eternal

"Démoni... Démoni jsou všude... A já je musím pobít! Všechny je musím pobít!!!"

Doom Slayer, muž jenž sám dokázal bojovat s hordami démonů a se svou věrnou brokovnicí jich tisíce poslal na onen svět. Po spoustě letech, jenž byl Doom Slayer uvězněn, byl opět probuzen aby se utkal s pekelnými monstry, jenž opět napadli Mars. Plný hněvu a nenávisti se Doom Slayer opět chopí svého zbraňového arsenálu a vyráží na cestu pomsty, pobít všechny démony do jednoho a vykonat tak svou pomstu na tvorech, kteří mu způsobili tolik bolesti. 

Masivní kladivo "SENTINEL HAMMER" je zbraní jenž užívá slavný zabiják démonů Doom Slayer, který je hlavním protagonistou herní série DOOM. Toto kladivo se poprvé objevuje v DLC Ancient Gods - Part Two, kde se stane nástupcem meče Crucible. Nyní toto kladivo můžete vlastnit i Vy a vžít se do kůže Doom Slayera a pobít pár démonů! 

Celé kladivo je vyrobeno z pevné tvrzené pryskyřice, nejedná se o žádného drobečka, neboť kladivo měří neuvěřitelných 105,5 cm!!! I přes svou velikost se však nejedná o těžký nástroj, kladivo váží pouhých 1123 g. I přes svou masivnost se jedná o poměrně lehký kousek. 

Design kladiva se 1:1 podobá herní předloze. Sci-fi design Vás na první pohled okouzlí a runy na hlavici kladiva odpovídají originálu. Jedná se především o výstavní kousek, nikoliv o funkční nástroj. Kladivo je skvělým doplňkem ke cosplayi Doom Slayera, ale také skvělou ozdobou, jenž skvěle zapadne do Vaší herní sbírky. Nyní i Vy se můžete stát Doom Slayerem!  

 

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost 1123 g
Délka 105,5 cm
Délka hlavice 47 cm
Délka rukojeti 86,5 cm
Materiál Pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: