• 1 z 6
 

Kouzelnická hůlka "PERCIVAL GRAVES" Fantastická zvířata (Harry Potter)

2 hodnocení
 

Kouzelnická hůlka, detailně zpracovaná z pevné pryskyřice v poměru 1:1 s filmovým originálem. Ideální kousek na výstavu či ke cosplayi. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 400 Kč (–36 %)
699 Kč
578 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Kouzelnická hůlka "PERCIVAL GRAVES" Fantastická zvířata (Harry Potter)

"Zeptejte se sami sebe! Koho to chrání? Nás? Nebo sebe?"

Americký kouzelník, Bystrozor, ředitel kouzelné bezpečnosti a vedoucí MECUSA. Percival Graves studoval na kouzelnické škole  Ilvermorny School a později se stal úspěšným Bystrozorem. Byl mezi svými kolegy váženým a oblíbeným, díky tomu se později dostal na funkci vedoucího MECUSA. Dohlížel na dodržování magického práva v USA. Jeho totožnost později převzal Gellert Grindelwald a další osud Percivala není znám. CO je ovšem všeobecně známo je to, že E-shop chladné zbraně Vám nyní nabízí Kouzelnická hůlka "PERCIVAL GRAVES"! 

Další kousek z filmového zpracování Fantastických zvířat a kde je najít. Tentokrát se jedná o hůlku Amerického Bystrozora Percivala Gravese, kterého si zahrál Colin Ferrell. 

Kouzelnická hůlka "PERCIVAL GRAVES", je vyrobena z jednoho pevného kusu pryskyřice. Hůlka je vyrobena v poměru 1:1 s filmovým originálem. Černo stříbrné zbarvení a lakovaná vrstva. Celá hůlka má délku od spodní části po špičku 36,4 centimetrů. Hůlka je úzká a krásně padne do ruky. 

Hůlka "PERCIVAL GRAVES" patří mezi lehké kousky, neboť váží pouhých 52 gramů. Jedná se o lehký a snadno přenosný kousek. Věc kterou ve své svírce uvítá nejeden Potterhead! Hůlka se dá také využít jako rekvizita pro divadelní představení, na maškarní večírky, ale hlavně jako doplněk ke cosplayi, např. na Percivala Gravese. :) 

Podobné produkty

Druh hůlky
Hmotnost 52 g
Délka 36,4 cm
Materiál pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: